prednol ilaç kullandınızmı bebek tedavisi için

B

benimo

Ziyaretçi
arkadaslar bugün kontrolum vardı adetin birinci günü gel demişti gittim bana klomen ve prednol 4mg mustafa nevzat ilacları yazmıs bu prednolu okudumda hamilelikle ilgili hec bişi yazmmıyo hatta yan etkiside cokmus korktum ya psikolojik sorunlar olurmus kemik krılmaları olurmus sindirimboxuklugu felan diyo bu ilac ne için verilmiş bana anlamadım yardım edermisiniz

bu nasıl ilac ya int arastırdım yani ilnc bi hastalık için içiyolarmıs ve yan etkisi cokmus hatta birininden kalcası erimis kemik takmıslar ilac yüzünden bide yüzünüzde ay seklinde oluyomus aman allahım bu ne ya iyki kullanmadım ha eczacı okuyamayıp yanlıs ilacmı verdi acaba alakası yokya hayret bişi

arkadaslar bugün kontrolum vardı adetin birinci günü gel demişti gittim bana klomen ve prednol 4mg mustafa nevzat ilacları yazmıs bu prednolu okudumda hamilelikle ilgili hec bişi yazmmıyo hatta yan etkiside cokmus korktum ya psikolojik sorunlar olurmus kemik krılmaları olurmus sindirimboxuklugu felan diyo bu ilac ne için verilmiş bana anlamadım yardım edermisiniz

prednol benim bildiğim kortizon ilacı ve kortizon ilaçları belli aralıklarla doz azaltılarak kesiliyo ben başka bir hastalık için kullanmıştım 2 tane ile başladım 6 günde bir yarım doz azaltarak kesmişti doktorum.ayrıca prednol kullanırken tuz kullanmaman gerekiyor vucüt su toplayıp ödem yapıyormuş ve tansiyon yükseltebilir tansiyonunu düzenli olarak öşçmeni tavsiye ederim..netten ilacın adını yazıp araştır istersen

saol canım valla arastırdım doktor tuzdan bahsetmedi hiç cok önemliymiş tuz kullanmamak gerekmiş ama ben kullanmıcam bu ilacı ya benim bişeyim yokki annee cok tırsıyorum ya arastırmayıp yutsaydım iyki bakmısım ya

saol canım valla arastırdım doktor tuzdan bahsetmedi hiç cok önemliymiş tuz kullanmamak gerekmiş ama ben kullanmıcam bu ilacı ya benim bişeyim yokki annee cok tırsıyorum ya arastırmayıp yutsaydım iyki bakmısım ya

sen bilirsin tabiki kortizon iyi birşey değil böbrekleride etkiliyor çok gerekli değilse kullanma canım yarın yine bir eczaneye sor bunu neden vermiş olabilir diye geçmiş olsun

saol canım benim evet yarın giderim eczaneye aslında doktoruma giderim ya belki karısmıstır ilaclar saol yardımın için canım

ya arkadaslaar doktora gittim bugün bu ilacı sordum eczacı yanlısmı vermiş dedim oda hayır dedi bu ilacı adetin ilk gününden itibaren yutacaksın bu nu dedi ama yan etkisi cok dedim her ilacın yan etkisi var bos ver sen onu dedi yumurtlamana yardımcı o dedi bende tamam dedim cıktım bana tuzu kes felanda demedi bu ne ya kemik erimesi yapıyo yüzün ay seklini alıyomus bagırsak erimesi yapıyomus ödem yaparmıs daha neler neler yani cok dikkatli kullanılması gerekmiş iyi bişey yazmıyo hiç ben bunu yutmam ama yuttum derim napim adam beni hastalık hastası mı yapcak nedecek anlamadım gitti doktorlara güvenim yok beni yanlıs anlamayın basımdan cok sey gecti yani onun için bu ilacı kullanmıcam
siz aranızda hiç kullanan olmadımıya gebelik için valla ilginc bi ilac ha canım sıkıldı ya
verdiği klomende 50 mg hiç böyle büyük içmemiştim klomeni o bile düşündürüyo benibilmiyorumkismile

öncelikle şunu sorayım sana sen de pcos mu var??
çünkü bu ilaç pcos hastalarında kullanılıyor. günde yarım olarak alıyorsun. böbreküstü bezlerinde salgılanan androjen (erkeklik hormonu) miktarını kontrol altında tutmaya yarıyor. Ben bir sene kullandım bu ilacı ve şu an da hamileyim.
Doktorunun ne işe yaradığı anlatması lazımdı sana. yan etkilerine gelince günde yarım aldığın için o yan etkilerden herhangi biri gözükmüyor.

arkadaşlar konu eski ama yazmak istedim . benim doktorum bana gebe olduğum için verdi.4mg benim 2 düşüğüm var çünkü bundan önce.
doku uyumsuzluğunu ortadan kaldırmak için verilirmiş tüp bebek merkezleri bile verirmiş bunu araştırdım ben

arkadaşlar banada doktorum verdi..günde 1 tane kullanıyorum..çok acı bi ilaç...yutana kadar ağzımın tadı değişiyo resmen..bendede yumurtlama bozukluğu var..sürekli kullanacam demekki bebek için...hafif polistik overliyim..doktorum yumurtlamayı düzenliyo ddi..inşallah kavuşurum bende bebeğime...

bu ilaçı ilk tüp bebek denememdede kullandım şimdi ikincisi içinde verdiler kullanıcaz artık çok zararlı olsa doktorlar vermez heralde

bu ilaçı ilk tüp bebek denememdede kullandım şimdi ikincisi içinde verdiler kullanıcaz artık çok zararlı olsa doktorlar vermez heralde

Prednol nekadar sureyle kullanmistin? Ve nekadar mg kullandin? Ve hangi klinik'de tedavi oldun. Bu ilacin bayagi faydasi oldugunu duydum ozellikle benim gibi bagisiklik sistemi sorunlari olan birisi icin. Bilgi verirsen cok sevinirim.

konunun üzerinden çok geçmiş ama bende basladım bu ılaca 16 mg benımkısı. adetın 5. gunu baslanıp 15. gunu de dahıl 10 gun kullanılıo.

sperm gecısını kolaylastırıyormus. bana da tuzu cok tuketmemem soylendı. vucut odem topluyomus.

ben ılk defa kullandım faydasını goren oldu mu?

doktorum tüp bebek tedavisinde transfer öncesi verdi bu ilacı bana.sabah tok 2 tane birden içiyorum.bu tedavide içmem demek gibi bir lüksümüz yok.

Konu eski ama dün bu ilacın iğnesine başladım vucudumda bir haftadır çok kaşıntı ve döküntü oldu dr önce bi krem verdi ama geçmedi sonra bu iğneyi verdi 3 gün sadece. Hamilelikte kullanıldığını söyledi ama burdaki yorumları okuyunca tedirgin oldum. Alerji ilacıymış genel olarak. Hamileliğinde kullanmak zorunda olan varmı bunu

Konu eski ama dün bu ilacın iğnesine başladım vucudumda bir haftadır çok kaşıntı ve döküntü oldu dr önce bi krem verdi ama geçmedi sonra bu iğneyi verdi 3 gün sadece. Hamilelikte kullanıldığını söyledi ama burdaki yorumları okuyunca tedirgin oldum. Alerji ilacıymış genel olarak. Hamileliğinde kullanmak zorunda olan varmı bunu
Bana da iğne dedi ama ben iğneden korktuğum için hapını yazdı, deli gibi kaçınıyordum haptan içtim geçti, çok dua ettim ilaca da dr â da :)

Bana da iğne dedi ama ben iğneden korktuğum için hapını yazdı, deli gibi kaçınıyordum haptan içtim geçti, çok dua ettim ilaca da dr â da :)
Tahlil yaptıda mı verdi ilacı yoksa bakıp mı verdi sadece. Ya öyle böyle değil deli gibi kaşınıyorum gece uykumdan uyanıyorum kaşınıyorum . İğnesini verdi işte 2. Gün bugün dün ilk vuruldum gündüz hafifledi gibi ama gece yine aynıydı sende hamileyken mi kullandın canım kaç güne etkisini gördün hapın 1 günde geçtimi kaşıntın

Tahlil yaptıda mı verdi ilacı yoksa bakıp mı verdi sadece. Ya öyle böyle değil deli gibi kaşınıyorum gece uykumdan uyanıyorum kaşınıyorum . İğnesini verdi işte 2. Gün bugün dün ilk vuruldum gündüz hafifledi gibi ama gece yine aynıydı sende hamileyken mi kullandın canım kaç güne etkisini gördün hapın 1 günde geçtimi kaşıntın
Hamileyken kullandım, kan tahlili yaptı kan temiz çıktı, kremler falan verdi banamisin demedi, bende gece uyuyamiyordum ağlıyordum kaşıntıdan, Allah kimsenin başına vermesin, sonra bu ilac i verdi heralde 4-5 gün de etki etti gün de 1 içiyordum.

Hamileyken kullandım, kan tahlili yaptı kan temiz çıktı, kremler falan verdi banamisin demedi, bende gece uyuyamiyordum ağlıyordum kaşıntıdan, Allah kimsenin başına vermesin, sonra bu ilac i verdi heralde 4-5 gün de etki etti gün de 1 içiyordum.
Anladım canım aynen gece ağlıyorum böyle bi kaşıntı bilmiyorum daha. İnşallah banada etki ederde geçer yoksa çıldırıcam psikolojim bozuldu resmen. İğneden sonra da geçmesse hap verdi onu kullan günde 1 tane dedi. Ama bana tahlil yapmadı ya baktı sadece. Tahlil istesemiydim acaba

Anladım canım aynen gece ağlıyorum böyle bi kaşıntı bilmiyorum daha. İnşallah banada etki ederde geçer yoksa çıldırıcam psikolojim bozuldu resmen. İğneden sonra da geçmesse hap verdi onu kullan günde 1 tane dedi. Ama bana tahlil yapmadı ya baktı sadece. Tahlil istesemiydim acaba
Tahlil yapıyor benim bildiğim gebelikte kaşıntı için gebelik kolestazi diye bisey varmış ona bakıyorlar diye biliyorum, bir de o kolestaza çare yok ilaç fayda etmiyormuş, bak istersen google den.

X