Aile Planlaması Prezervatif ile Korunanların Paylaşım Alanı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Biz evliliğimiİn ilk üç yılında prezervatif ile korunduk.Sonra bebek istediğimiz için bıraktık ve üç ay içinde hamile kaldım ve ikizlerim doğdu.Sonrasinda yine prezervatifle korunduk.Ancak bu sefer dört buçuk yılın sonunda prezervatifle korunurken hamile kaldım.Markasi Durex başka marka kullanmayız.O çok küçük olan şans bana uğradı.Simdi hayırlısıyla doğum yaparsam tekrar ne ile korunurum bilemiyorum.😕
Iliskinin basinda mi kullandiniz genelde boyle vakalarda daha sonra kullanilmis ya da patlayip farketmemekten oluyor ben kullantkdn sonra su doldurup delik olup olmadni kontrol ederdim hep😂

Iliskinin basinda mi kullandiniz genelde boyle vakalarda daha sonra kullanilmis ya da patlayip farketmemekten oluyor ben kullantkdn sonra su doldurup delik olup olmadni kontrol ederdim hep😂
Başından beri kullandık Evet.Ancak kontrol etmek aklımıza gelmedi hiç.Malum marka gayet güvenilir olunca aklımıza gelmedi.Ayrica o kadar sene hiç sorun olmayınca rahattık biz de.Tekrar prezervatife güvenmem sanırım.İki korunma yöntemi birden kullanacağım artık😁

Ben de hep prezervatiglfle korundum 12 yıl. 3 oğlum var ama 3 u de istediğimiz zaman bıraktık birkaç aya oldular. Yine korunurken hamile olduğumu öğrendim. Hâlâ şoktayım. Hep de okey kullanırız. Olacak olduğu zaman oluyor. Hep derdim biz cocuk yapalim diye kirk takla atiypruz ovulasyon pozisyon vs. Bu millet nasıl korunurken hamile kalıyor derdim. Ilk defa basımıza geldi. Hakkımızda hayirlisi sağlıklı olsunlar en başı o tabi ki.

Ben prezervatif ile korunduğumda ilişki çok uzun geliyor ve hiç zevk almıyorum bu durumu yaşayan var mı ?

Arkadaşlar biz eşimle prezervatif ile ilişkiye girdik o alttayken boşaldı ben tam inme olmadan geri çekildim daha sonra kenarlarından taştığını gördüm☹️ ama benim içimdeyken taştı mı bilmiyoruz. Ve ne yazıkki daha 2 ay önce ertesi gün hapı kullandım. Ne yapmam lazım lütfen bir akıl verin çünkü şu an hamile kalmak istemiyorum. Kusura bakmayın açık yazdım ama çok mutsuzum daha önce böyle birşey yaşıyan varmı merak ettim.

Arkadaşlar biz eşimle prezervatif ile ilişkiye girdik o alttayken boşaldı ben tam inme olmadan geri çekildim daha sonra kenarlarından taştığını gördüm☹️ ama benim içimdeyken taştı mı bilmiyoruz. Ve ne yazıkki daha 2 ay önce ertesi gün hapı kullandım. Ne yapmam lazım lütfen bir akıl verin çünkü şu an hamile kalmak istemiyorum. Kusura bakmayın açık yazdım ama çok mutsuzum daha önce böyle birşey yaşıyan varmı merak ettim.
Lütfen arkadaşlar bir bakarmısınız

X