Princess16'nin Diyet Günlügü - Zayiflamak İste Bu Kadar Kolay :)

Princess16

Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2012
28
0
Selam bayanlar..
Bu sayfaya daha yeni üye oldum ve gercekten cok memnunum. Ilk basta bana bazi konularda yardim eden herkeze cok tesekkür ediyorum. Düsündüm ve bende diyet günlügümü baslatmaya karar verdim. Nedeni cok basit.. kilomdan pek memnun degilim ve bu yüzden kilo verirken sizlerinde okumanizi her attigim adimdan haberdar olmanizi istedim. Ben kilo verme konusunda tecrübeli bir kizim. Gecmisimde cok kiloluydum ve cocuklugum/gencligim böyle gecti - hic kolay degildi.. bunu yasayanlar cok iyi bilir.. ben önceden (bi iki sene önce) "93 KILOYDUM" ve iki sene icinde.. yani bugüne kadar.. saglikli beslenerek ve spor yaparak "23 KILO VERDIM".. Suan baliketliyim ama hayalimdaki kiloya fizige ulasamadim.. ulasmamada 13 kilo kaldi diyebilirim. Sizlerle beraber bu SON -13 KILO verme yoluna yürümeye baslamak istiyorum. Her gün her yedigimden, yaptigim hareketlerden, attigim adimlardan ve tabiki pisikolojik durumumdan haberiniz olacak.

her sorulan sorulara ve fikirlere acigim..
özellikle genc kizlari diyet günlügümü okumalarini tavsiye ederim :)

- Profilim -
Yasim: 19
Boyum: 1.65 - 1.66
Kilom: 73kg
Baslangic: 73kg
Hedefim: 60kg

Selamlar ♥

1. GÜN / PAZARTESI

Sabah saat 6da uyandim..

YEDILERIM:
bi dilim kepekli ekmek, üzerine tavuk salam ve yaninda birtane az tuzlu tavada yumurta
icecek olarakda bir fincan kakao

Saat 12-13 arasi..

YEDIKLERIM:
Kellogs Special-K kirmizi meyveli :)
cok degil, azda degil.. kafaniza göre takilin

ARA ÖGÜN:
meyve (üzüm)

Bol bol su iciyoruz kizlar.. sekerli sulardan uzak duralim lütfen
eger sudan sikildiysaniz meyve cayini tavsiye ederim ama seker kullanmayacaksiniz..

SPOR:
Bugün okdr cok hareket edemedim ama birazdan (almanya saatine göre saat 19:00)
Spora gidecem ve bir saat kosacam. Eger spor salonuna gitmiyorsaniz veya üye degilseniz disarica kosmaya gitmenizi
tavsiye ederim. Hic hareket etmediyseniz kesinlikle bir iki hafta sadece uzun yürügüslen baslayin.. temponuzu zamanla artdirin :)

Bugün ilk gün oldugu icin aksam yemegini spordan sonra yicem, yarindan itibaren spordan önce aksam yemegimi yemis olacam

AKSAM YEMEGI:
Kücük porsyonda makarna yanindada tuzsuz ayran :)

X