Prof. Dr. Berfu demir ankara bahçeci

Bende berfu hoca sayesinde 5 yıl sonra oğlumu kucağıma aldım.. darısı size olsun ins..🙏💛

Bende 8 yıl sonra 5. Tüp bebek denememde berfu hoca sayesinde kızımı aldım kucağıma. 🤗 darısı başınıza inşallah.
Yaa çok teşekkür ederim
🤗

Böyle okudukça insana umut oluyor can oluyor
🤲🏻
❤️

Herkese merhaba. Ankarada klinik arayisindayim 9 yillik evliyim ve 6 kimyasal gebeligim var. Sonrasi bir asilama ve Tup bebek denedik tutunmadi malesef. Ankarada bir perinatolog ile gorsmektym su an, bana glutensiz diyet önerdi 8 aydir diyetteyim malesef dogal yolan gebelik elde edemedm. Tup bebek ve pgt ile devam edecegm. Be im yasadiklarimi yasayip olumlu sonu alanlar varsa desteklerini bekliyrm zira umutsz ve yorgunum😑

Rezervim düşüktü benim eşimin de morfoloji %2 ydi ama onu önemsemediler sayısı iyiyidi diye
Merhaba,
Benim de eşimin morfolojisi o civarda. 3. Tüp Bebek denemem olacak. Ben de Berfu hocayı düşünüyorum. Size eşinizin durumu için özel bir tedavi uygulandı mı? Çip bebek, PICSI gibi? Eşinize vitamin takviyesi vs önerildi mi?

Merhaba,
Benim de eşimin morfolojisi o civarda. 3. Tüp Bebek denemem olacak. Ben de Berfu hocayı düşünüyorum. Size eşinizin durumu için özel bir tedavi uygulandı mı? Çip bebek, PICSI gibi? Eşinize vitamin takviyesi vs önerildi mi?
Eşinizin morfolojisi neden düşük? Varikosel mi var?

Eşinizin morfolojisi neden düşük? Varikosel mi var?
Hayır. Fizyolojik muayenesinde herşey düzgün çıktı. Sperm sayısı ve motilitesi çok iyi. Bir neden bulunamıyor açıkçası. 5-6 aylık Proxeed Plus ve Q10 kullanımı sonucunda morfoloji %4'e çıktı. Hatta bu sonucu alınca ilk defa aşılama denedik ve hamile kaldım. Ancak dış gebelik oluştuğu için düşükle sonuçlandı.

merhaba bende berfu hocada tedaviye başladım.Şuan iğne verdiler perşembe günü tekrardan kontrole gideceğim. Merkezle ilgili yorum yapacak olursam birçok kişinin tavsiyesi ve kendi araştırmalarım ile gittim iyikide gitmişim. Herkes çok ilgili Berfu hanım her detayı inceliyor güven veriyor bu yüzden çok umutluyum.

Bizde Ankara'da ki bahçeci tüp bebek merkezine gitmek istiyoruz ama sperm tahlilinde bulamıyoruz diyorlar a life hosbital da veya centrum tüp bebek merkezine gittiğimiz de bulunuyor evet sayı çok çok az 1 tane tahlilde 15 20 arası sperm buluyorlar ama bahçeci de bulamadılar o yüzden çok kararsız kaldık hala nereye gideceğimizi bilemiyoruz

Bizde Ankara'da ki bahçeci tüp bebek merkezine gitmek istiyoruz ama sperm tahlilinde bulamıyoruz diyorlar a life hosbital da veya centrum tüp bebek merkezine gittiğimiz de bulunuyor evet sayı çok çok az 1 tane tahlilde 15 20 arası sperm buluyorlar ama bahçeci de bulamadılar o yüzden çok kararsız kaldık hala nereye gideceğimizi bilemiyoruz
Merhaba 🌺🤗 siz Berfu hoca ile görüştünüz mü peki ? Bizde de eşimden kaynaklı tüp bebek tedavisi görüyoruz ve gecem sene bahçeci ile görüşmeye gitmiştik o Zaman Selen hocada vardı biZ ondan randevu almıştık bahçeci de sperm testinde bizde de sperm bulunamamıştı sonrasında da Memorial ile görüştük ve dediğiniz gibi az da olsa orada sperm çıkınca tedaviye başladık iki kez transferim oldu ilki negatif ikinci de yarın test günüm ama öncesinde test yaptım negatif gibi😞bizde o yüzden tekrar tüp bebek merkezi arayışına girdik alife ve centrum da merak ediyorum özellikle a life semra Sertyel i çok övüyolarlar orada embriyoloğu, siz hiç görüştünüz mü ?

Merhaba 🌺🤗 siz Berfu hoca ile görüştünüz mü peki ? Bizde de eşimden kaynaklı tüp bebek tedavisi görüyoruz ve gecem sene bahçeci ile görüşmeye gitmiştik o Zaman Selen hocada vardı biZ ondan randevu almıştık bahçeci de sperm testinde bizde de sperm bulunamamıştı sonrasında da Memorial ile görüştük ve dediğiniz gibi az da olsa orada sperm çıkınca tedaviye başladık iki kez transferim oldu ilki negatif ikinci de yarın test günüm ama öncesinde test yaptım negatif gibi😞bizde o yüzden tekrar tüp bebek merkezi arayışına girdik alife ve centrum da merak ediyorum özellikle a life semra Sertyel i çok övüyolarlar orada embriyoloğu, siz hiç görüştünüz mü ?
Biz tüp bebekle tedavisi olmamız gerektiğini öğrendiğimize berfu hanımla görüşmüştük ama maddiyattan oraya gidemedik bizimle çok güzel ilgilendi ama gittigimizde görüşme olmadı sadece test verdik onda da bulamadılar o yüzden bahçeciyi tercih edemedik

Biz a life da 2ay önce tüp bebek tedavisi gördük yumurta toplamadan sonra rahim dinlendirme yapıldı bu ay transfer oldu ama 1hafta önce negatif sonuç aldık semra hanım çok çok iyi birisi ve işini de çok güzel yapıyor bilgisi de çok fazla merkezle herhangi bir sıkıntı da yaşamadık ama acaba bidahaki gittiğimizde farklı yere mi gitsek diye düşünüyoruz bahçeci kadın infertilitesi konusun da çok iyi a life da erkek infertilitesi konusunda iyi eşim de sperm sayısı çok az bende de pcos var o yüzden kararsızız

X