Tüp Bebek Merkezleri Prof.Dr. Osman Develioğlu Bursa Jimer Hastanesi Taniyan Var mı?

canım bende senin gibi 4 deneme 2si negatif 2si 2 aylıkken kaybettim osman hocanın hastasıyım bunları 1 yıl içinde yaşadım bilmiyorum ne yapcam dondurulmuşta kalmadı maddi manevi bitik durumdayız rabbim yardımcımız olsun inşallah.

merhaba canım öncelikle geçmiş olsun. ben de osman hocanın hastasıyım .ilk denememızde olmadı şimdi histeroskopi yapacak neden tutunma olmadı diye... size de yapılmış mıydı.

bir de tüp bebek özel bölümünde bursa art dıye baslık açtık. osman hocanın hastalarını oraya davet edıyorum. konuşalım dertleşelim

merhaba canım öncelikle geçmiş olsun. ben de osman hocanın hastasıyım .ilk denememızde olmadı şimdi histeroskopi yapacak neden tutunma olmadı diye... size de yapılmış mıydı.

bir de tüp bebek özel bölümünde bursa art dıye baslık açtık. osman hocanın hastalarını oraya davet edıyorum. konuşalım dertleşelim

benimde iki denemeden sonra yapıldı şimdi 3. denemeye hazırlanıyorum gene opu olucak iğnelere devam...ama benim daha önce ilaçlı hist. yapılmıştı başka yerde başlamadan önce...bu sefer hocam kamera ile baktı şükür bişey çıkmadı...inşallah sizinde çıkmaz...Allah kolaylıklar versin....

benimde iki denemeden sonra yapıldı şimdi 3. denemeye hazırlanıyorum gene opu olucak iğnelere devam...ama benim daha önce ilaçlı hist. yapılmıştı başka yerde başlamadan önce...bu sefer hocam kamera ile baktı şükür bişey çıkmadı...inşallah sizinde çıkmaz...Allah kolaylıklar versin....

inşallah canım.nisan gibi tarnsfer yapılacak .

slm arkadaşlar bende Osman hocanın hastasıyım.malesef 4.tüp bebek denememizde olmadı.her denemede hersey cok güzel devam ediyor ama sonuç hüsran.dondurulmuslarla tekrar denicez.bebeğine zorluklarla kavuşanlar lütfen bizi unutmayın bizimle yasadıklarınızı paylasın bizlere morel olun.ALLAH kimseyi çaresizlik içinde bırakmasın

arkadaşlar öncelikle allah herkezin yardımcısı olsun ben 8 senelik evliyim 1 aşılama 3 tüp bebek tedavilerim oldu 3çüncüde dondurulmuşlarla hamile kaldım size söylemek istdiğim kesinlikle osman hoca bu işin ustası benim bebeğime önce allah sonra oda vesilesi oldu allah razı olsun bir kaç arkadaşımı yönlendirdim olumlu sonuç aldılar sakın ümitsizliğe kapılmayın vakti zamanı gelicek allah izin vericek ol diyecek oluca inş .bebeğim 3 aylık inş.oğluma kardeş için tekrar osman hocayla görüşecez

Ben de Osman Hocanın hastasıyım. Bursa ART de yapılan tedavi sonucu 2. tüp bebek denememizde (dondurulmuşlarla) hamile kaldım. Osman Hocayı herkese tavsiye ederim. Sürekli rahmin içindeki kan dolaşımından bahsediyordu, her gün koşmaya gitmiş ve hareket etmiştim, yine 2. denemede kan sulandırıcı vermişti bunların etkisi olduğuna inanıyorum. Umarım herkesin dileği olur.

Ben de Osman Hocanın hastasıyım. Bursa ART de yapılan tedavi sonucu 2. tüp bebek denememizde (dondurulmuşlarla) hamile kaldım. Osman Hocayı herkese tavsiye ederim. Sürekli rahmin içindeki kan dolaşımından bahsediyordu, her gün koşmaya gitmiş ve hareket etmiştim, yine 2. denemede kan sulandırıcı vermişti bunların etkisi olduğuna inanıyorum. Umarım herkesin dileği olur.

hayırlı olsun Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin....amin teşekkürler darısı bizlere inşallah...

bayanlar osman hoca tüp bebek için ne kadar ücret istiyor ilaçlar ve tedavi toplamda ne oluyor cevap yazarsanız çok sevinirim birde muayene ücreti nedir

bayanlar osman hoca tüp bebek için ne kadar ücret istiyor ilaçlar ve tedavi toplamda ne oluyor cevap yazarsanız çok sevinirim birde muayene ücreti nedir

1500 ilaçlar 3500 opu ve transfer içindi değişmediyse tabi... fakat bu arada başka rahatsızlıkların varsa onlar için fiyat değişiyormuş kist gibi sanırım...tedavi esnasında muayene ücreti almıyor...300 tl muayene ücretiydi değişmediyse...

Son düzenleme:
slm kızlar bende osman hocanın hastasıyım aralık ayında tüp bebek yapıldı,dış gebelikle sonuçlandı.dondurulmuş 4 embriyo var.mayıs gibi onları taransfer ettirmeyi düşünüyorum.doktorumdan memnunum.çok ilgili ve bütün takipleri kendisi yapıyor bursada tercih ve tavsiye edilebilecek en iyi doktor bence.rabbim bu yolda herkesin yardımcısı olsun...umutdoluyuz linki buraya kopyalarmısın?aradım ama bulamadım topiğini.

Son düzenleme:

slm arkadaşım açtığın başlığı bulamadım linki buraya kopyalarsan gelirim inşllh...

hay Allah razı olsun bu doktor aynen anlattığınız gibi birisi ben de düsünün kendisiylw tedaviyi sırf saçma sapan iletişim dengesizliklerini ve psikopatlığını çekmemek icin bıraktım kendisini. narsist kişilik

X