Tatlı Tarifi Profiterol - Dost Süt Sponsorluğunda

Evva Evva Canimmmm ugrasmaya degmez canim birak oy vercekse versin vermicekse burda neden laf yetiştiriyor anlamis degilim biz burda kackisi tarif yaptiysak birbirimizi taniyor ve biliyoruz arkadasa neoluyosa yapamadigi icinmi gelip burda konusuyo🤷‍♀️
Oylama sayfasında gidip haddini bildirmeliyim diye depar atip geldiniz ortaya bu cevap mi çıktı 😁😁
Başka destek kuvvette gelecek mi
Burada hakaret etmeden eleştiri yapamayacak miyiz ki hemen kibleyelim muhabbeti açmışsınız malum sayfada.
Başka tatlı üzerinden dalga geçtiğiniz hafife alıp sütlü nuriye mi yapsaydık dediginiz için eleştirdim.

Oylama sayfasında gidip haddini bildirmeliyim diye depar atip geldiniz ortaya bu cevap mi çıktı 😁😁
Burada hakaret etmeden eleştiri yapamayacak miyiz ki hemen kibleyelim muhabbeti açmışsınız malum sayfada.
Başka tatlı üzerinden dalga geçtiğiniz hafife alıp sütlü nuriye mi yapsaydık dediginiz için eleştirdim.
Sütlü yaptik serbetli yaptik bu sizi ilgilendirmez oy vermek yada vermemek sizi baglar gelip 1yorum yaparsin karsiligini vermis arkadas dahada fazlasini ariyosun derdin ne anlamista degilim ozaman gelip sayfada yorumunu yapsaydin tabiki yerse

Sütlü yaptik serbetli yaptik bu sizi ilgilendirmez oy vermek yada vermemek sizi baglar gelip 1yorum yaparsin karsiligini vermis arkadas dahada fazlasini ariyosun derdin ne anlamista degilim ozaman gelip sayfada yorumunu yapsaydin tabiki yerse
Elifim gel istediği kadar konuşsun burda.

Saçmalama kotanızı doldurduysanız gidebilirsiniz.

Ciddi ciddi destek istemisler ordan ya baktim simdi😂😂 utanmadiniz mi hic gercekten ya 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Kimse başka tatlı ile dalga geçmiyor.
Bölümü ve yarışmayı takip etseydiniz bunu bilirdiniz.

Bu yarışmada sütlü nuriye var. Ayıp olmuyor mu dalga geçer gibi onu yapalım madem diyorsunuz.
Şaşkınlıkla okudum yorumları ve çok üzüldüm gerçekten
Evet bu yarışmada sütlü nuriye var yapan kişi de arkadaşım, zahmet edip onun sayfasına baksaydınız oraya da yorum yaptığımı görürdünüz. Ayrıca oraya yazdığımı zannederek buraya yazdığım için Evva Evva ile aramızda oluşan espriyi de okuyup anlamadan kendinizce saldırıya geçmişsiniz ne yazık ne üzücü bir durum gerçekten.. Ve böyle önemsiz bir konudan sizden dolayı iki arkadaşım da banlanmış Evva Evva ve E Elif_Eylul buna da çok üzüldüm... ne diyeceğimi bilmiyorum sizin gibi insanlar yüzünden gereksiz yere banlananlara çok üzülüyorum...

Sutlu tatli denince akliniza profiterol mu geliyor
Hele sizin yorum bu tarif için editör onayından geçiyoruz, editör sütlü tatlı nedir bilmiyor siz biliyorsunuz yani değil mi... çok yazık. Ne geçiyor elinize ortalığı yok yere karıştırınca demlikbardakcay demlikbardakcay ile birlikte mutlu mu oluyorsunuz.

X