Profosyonel fotoğraf makinesii satıyoruum çok ucuz nikon

frigya86

Guru
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2013
238
78
34
Arkadaslar d3000 marka nikon makinamı satmak istiyorum.telefon ve ipad ım olduğundan dolayı çok az kullandım. Temiz kutusu bile hala duruyo. Alana hafıza kartı ve çantasınıda hediye yolluycam. Kargo bana aiy fiyatı 550 tl dir.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım ya makıneyı kullanmadığımdan Annemın evınde duruyo onlara söylerim atarlar resmını o zaman yayınlar haberverırım 🙈

Fiyatta anlaşabiliriz tabi. Pek anlamıyorum ne yaşan soyluyum 180 li bişe 180 de olabiliri 18000 de :)

ya kizlar konuyla hic alakasi yok ama baska carem de yok,yeni konu acmak istiyorum nasil acabilirim nerden yapiyolar soyleyebilirmisiniz?

ya kizlar konuyla hic alakasi yok ama baska carem de yok,yeni konu acmak istiyorum nasil acabilirim nerden yapiyolar soyleyebilirmisiniz?
Canım benım telefonda programım vr bnmkı farklı sana prk yardımcı olabilceğimi sanmıyorum. Bilen biri cevap atar inş. Ve bugün kameranın resmını yüklüycem :)

Canım benım telefonda programım vr bnmkı farklı sana prk yardımcı olabilceğimi sanmıyorum. Bilen biri cevap atar inş. Ve bugün kameranın resmını yüklüycem :)

yinede saol canim,evet yuklersen iyi olur,merak ettim de:nazar:

yinede saol canim,evet yuklersen iyi olur,merak ettim de:nazar:

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1397318854.317288.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1397318876.749794.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1397318901.208434.jpg

hmm guzelmis canim,umarim bi alici bulursun,benim aklim baska fotograf makinesine gitmisti de sandimki bu da ondan:KK17:

X