Prowomen ile hamile kalanlar

Yade61

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2022
564
246
Merhaba, 7 aydır hamile kalmaya çalışıyorum . Eşimde de bende de hiçbir sorun yok gerekli tüm testler yapıldı. Doktorum bana takviye edici bir ilaç verdi prowomen isimli. 2 aydır içiyorum ve 27 gün olan adet periyodum geçen ay 32 güne çıktı , gebeyim sanarken adet oldum. Bu ay isa 33. Günden gidiyoruz ve hala olmadım. Bu ilacı kullananlar varmı, benim gibi adetini geciktirdimi , hamile kalmaya faydası oldumu cevap verirseniz çok sevinirim

ben 3 aydır kullanıyor benim zaten düzensiz olan reglimi düzenledi ama gebelik oluşturmadı maalesef

Merhaba benim de mart ayında kimyasal gebelik oldu. Sonra amh baktırmak istedim 0,88 çıktı. Bazı doktorlar düşük dedi bazıları düşük değil dedi. Ben de araştırdım prowomen aldım. Dün başladım kullanmaya. Umarım etkisini görürüz

Kızlar güncel bilgi paylaşıyorum , tam 5 aydır düzenli kullanıyorum, bir kez kimyasal geçirdim ama hala hamile kalamadım

Birkaç ay yaptım, sonra bıraktım. Ama yapmadan da rahatlıkla yumurtlamamı takip edebiliyorum belirtilerim yoğun ve fark edilir oluyor
Benim amh 0,88 çıktı, ovulasyonla takip edeyim dedim acaba yumurtlamada mı sorun var diye. Dün geceki sonucumu ekliyorum. Sanırım pik gibi. Amh düşük olduğundan araştırıp bulmuştum memnun kalan kişi çok. Umarım en kısa zamanda sonuç alırız

Eklentiler

• E7D4CACD-8043-4941-9BEB-4E03CEB88188.jpeg
    E7D4CACD-8043-4941-9BEB-4E03CEB88188.jpeg
    53,1 KB · Görüntüleme: 176
Benim amh 0,88 çıktı, ovulasyonla takip edeyim dedim acaba yumurtlamada mı sorun var diye. Dün geceki sonucumu ekliyorum. Sanırım pik gibi. Amh düşük olduğundan araştırıp bulmuştum memnun kalan kişi çok. Umarım en kısa zamanda sonuç alırız
Benim bir sorunum olmadığı halde takviye amaçlı verdi ama , herşey nasip. İlaç vitamin sadece vesile. Yinede rabbime hamd olsun sabırla bekliyoruz

X