Psikolojim bozuldu

melike987

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2015
187
56
29
Saati sabahın 6 buçuğu yaptım düşünmekten. Sabah gitmem gereken bir dersim var üstelik... Ameliyat olalı 45 gün falan oluyor. Burnum önden gerçekten çok inceydi çok dardı. Yandan hafif kemerliydi. Kemerim düzelsin hafif kavisli gelsin istedim önden de hiç değişmesin. Sonuç burnum önden iki üç parmak daha geniş ! İki kaşımın arasından burnumun ortasına inen kısım o kadar dar ve kibardı ki şuan bayaaaaa bir geniş. Şişkinlik desen orası şişer mi ?? Yok ödem değil şişkinlikte değil desen kemeri düzelteyim derken burun genişler mi ?? Sorular sorular... Sorular bitmiyor sabah olmuyor.

Muhtemelen odem yuzunden oyle kalin duruyor. Bu kadar kafaya takma sonra daha kotu olursun. Sabret bekle. Benim burnum da ilk ay cok kalindi 5. Aydayim inceldi kucukldu gibi.

benim de 5 buçuk ay oldu. ilk zamanlara göre incelmekle beraber hala kalın. ama geçecek bize göre basit işlem olabilir ama burnumuz için ne büyük darbe o törpüyü yok etmek. sabırlı ol kendini üzme:)

Evet öyle yapmaya çalışıyorum derslerime odaklanınca unutuyorum gidiyor ama sonra bir fotoğraf çekiniyorum kocaman bir burun yüzümün ortasında sinirim bozuluyor. Geçiceğini bilsem sabrederim ama ne kadarı geçicek ne kadarı kalıcak bilemiyorsun ki. Birde önden bakınca iki gözüm küçücük yuvarlak ve ayrık kaldı birbirinden eskiden anlamlı bakarken artık balık gibi bakıyorum anlamadığım gözler nasıl değişiyor

Evet öyle yapmaya çalışıyorum derslerime odaklanınca unutuyorum gidiyor ama sonra bir fotoğraf çekiniyorum kocaman bir burun yüzümün ortasında sinirim bozuluyor. Geçiceğini bilsem sabrederim ama ne kadarı geçicek ne kadarı kalıcak bilemiyorsun ki. Birde önden bakınca iki gözüm küçücük yuvarlak ve ayrık kaldı birbirinden eskiden anlamlı bakarken artık balık gibi bakıyorum anlamadığım gözler nasıl değişiyor
hepimiz aynı aşamalrdan geçtik:) geçecek emin ol güzel düşün :) şu an çok yeni

Aynı belki daha kötü durumdayım.1 ay oldu burun sırtım halâ oturmadı sağdan iyi gibi ama soldan burun sırtına doğru garip bir şişlik var.Üstelik sürekli minik minik kasılıyor gibi rahatsızlık hissi var.Burun sırtı geniş ve o şişliklerde gider mi bilmiyorum asimetrik 2 parça burun gibi duruyor.Nelki sizinki daha iyidir.Şükredelim

Evet haklısınız umarım şişlikler iner. Beklemek çok zor ne olacağını bilmeden. Allah hepimize kolaylık versin. Ve çok problemli değilse bence kimse yaptırmaya kalkmasın çünkü eski burnunu geri alamazsın

Merhaba bende ameliyat olacagim dediginiz sekilde benimde doktora da hemen hemen aynisini soyledim ozelden resim atabilir misiniz bana da dar oldugu icin genisletecegini soyledi merak ettim nasil gozukuyor

X