Psikolojimi sağlam zannederdim.

Papatya016

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2021
1.921
4.022
Cok teşekkur ediyorum. Bugün kardiyoloğum cok mujdeli haberler verdi.

Cerrahın eline sağlık cok guzel tamir yapmiş sıfır kacak dedi.

Kalbim kendini toparliyormuş. ameliyattan once seni uzmemek icin direk soylemedim ama kalp hucrelerin olmeye baslamisti onlar geri canlanmiş kalbin gücleniyor dedi.

Beni 9 aydan beri takip eden kardiyologum kalbini ilkkez ekoda bu kadar iyi gordum git bugun parti yap cocuklarinla dedi.

Hamd olsun Rabbime gercektende ameliyattan once her gittigimde bana ameliyatı geciktirme diyordu eko cektikçe suratı dusuyordu. Bugun 9 aydir beni takip eden bir doktor olarak onunda yuzu guldu. sana mujdeli haber verdigime inan cok mutlu oldum dedi.

Mutlulukla esimle eve geldik. Annem babam cok mutlu oldu. Cocuklarima sarildim. Hamd olsun Rabbime dedim.
Ne kadar sevindiğimi tahmin edemezsiniz çok şükür rabbime daha da güçlenicek kalbiniz hiç merak etmeyin❤️🙏

Bittercoffee

Popüler Üye
Pro Üye
Anneler Kulübü
28 Mart 2016
6.627
13.586
Cok tesekkur ediyorum. İnanin benimde annemle surtustugum kavga ettigım esimle tartistigim gunlerim oldu saglikli zamanlarimda ama hastalik baska birseymiş.

Annem ben ameliyattayken vaveylam seni uzdugum her gun icin ozur dilerim diye ağlamis. buyuk oğlum anlattı. Esim seni yogun bakimda ağzinda hortumla gorunce seninle tartistigim her gun icin kendime kizdim dedi.

inanin basima bu gelmeseydi ne annemden ne esimden boyle sozler duymazdim. ikisi de ben hakliyim insanlaridir.

Hani derler ya bir nüsibet bin nasihattan iyidir diye.

Bizimki o olay.
Bundan sonrasında da hep bunu hatırlayarak devam edersiniz umarım, çünkü insanı istemediği sözleri söylemekten ve gereksiz kavgalardan ölüm olduğunu düşünmek vazgeçiriyor. En azından ben kendimi öyle frenlemeye çalışıyorum..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1213 gün geçti.

vaveyla__

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2015
3.554
9.505
Bundan sonrasında da hep bunu hatırlayarak devam edersiniz umarım, çünkü insanı istemediği sözleri söylemekten ve gereksiz kavgalardan ölüm olduğunu düşünmek vazgeçiriyor. En azından ben kendimi öyle frenlemeye çalışıyorum..

Çok dogru yapıyorsunuz. Ben mesela artık annemle kavga etmeyecegim, onu oldugu gibi kabullenecegim. O da bana karsı cok yumusadi. Evet hiç ölmeyecekmiş gibi yaşiyoruz ama ölum var bu bir gercek. Allah anneme uzun omurler versin ama anneme bir sey olsa ben de zamaninda söylediğim sözlere üzülürüm.

Bittercoffee

Popüler Üye
Pro Üye
Anneler Kulübü
28 Mart 2016
6.627
13.586
Çok dogru yapıyorsunuz. Ben mesela artık annemle kavga etmeyecegim, onu oldugu gibi kabullenecegim. O da bana karsı cok yumusadi. Evet hiç ölmeyecekmiş gibi yaşiyoruz ama ölum var bu bir gercek. Allah anneme uzun omurler versin ama anneme bir sey olsa ben de zamaninda söylediğim sözlere üzülürüm.
Dediğiniz gibi bir musibet bin nasihatten iyi oluyor bazen. Hep birlikte sağlıklı huzurlu mutlu uzuunnn uzunnn yıllarınız olsun, şifanız daim olsun sizin de, ağız tadıyla büyütün evlatlarınızı💕

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1213 gün geçti.