Psikolojiye İlgi Duyanların Okumasını Önerdiğim Kitaplar

Astoria Astoria selam :)

Öncelikle evliliğini tebrik ediyorum ve iyi bayramlar diliyorum.

Cok yararli bu paylasimlar icin de tesekkurler. Yogun bir is hayatindan sonra istifa ettim ve bol bol vaktim var, buradan cok yararlanacağıma inaniyorum 🙏Buna benzer dizi/film oneri topigin de var mıydı, ben mi yanlıs hatirliyorum?
Aradım ama bulamadim. Varsa paylasabilir misin?

Tesekkurler :)

Merhaba, teşekkür ederiz size de iyi bayramlar. :) Dizi/film başlığı bu öneriler listesinin en başında var film listesi için buraya tık tık şeklinde belirtmiştim :) ama tekrar gönderiyorum liste burada.

Bu listeleri de bir ara güncellemem lazım hep güncelleyeyim diyorum unutuyorum. Umarım severek okur, severek izlersiniz; yeni yolunuzda her şeyin gönlünüzce olması dileğimle. 🌸

Mini dizi listem de var o da burada: :) GeyikliGece GeyikliGece

Merhaba, teşekkür ederiz size de iyi bayramlar. :) Dizi/film başlığı bu öneriler listesinin en başında var film listesi için buraya tık tık şeklinde belirtmiştim :) ama tekrar gönderiyorum liste burada.

Bu listeleri de bir ara güncellemem lazım hep güncelleyeyim diyorum unutuyorum. Umarım severek okur, severek izlersiniz; yeni yolunuzda her şeyin gönlünüzce olması dileğimle. 🌸

Mini dizi listem de var o da burada: :) GeyikliGece GeyikliGece

Hem iyi dileklerin hem de paylasimlarin icin cok tesekkur ederim🙏

ben psikolojik tahlillerin yapıldığı olay kitaplarını daha çok seviyorum
jose saramago körlük
oğuz atay tutunamayanlar
oscer wilde dorian grayin potresi gibi
bunlarda girebilir mi

Merhaba, böyle bir başlık için teşekkürler Astoria Astoria . Başlığı bu kadar geç keşfettiğim için üzgünüm.
Benim önerim:

IMG_20210913_201701.jpg

Mindfulness psikiyatristimin bana öğrettiği bir yöntem. Bu kitapta da bu yöntemi bayağı detaylı bir biçimde anlatıyor.

Merhaba, böyle bir başlık için teşekkürler Astoria Astoria . Başlığı bu kadar geç keşfettiğim için üzgünüm.
Benim önerim:

Eki Görüntüle 2915782

Mindfulness psikiyatristimin bana öğrettiği bir yöntem. Bu kitapta da bu yöntemi bayağı detaylı bir biçimde anlatıyor.

Çok güzel bir öneri, teşekkür ederim! Bilinçli farkındalık hem kendimde hem danışanlarımda uyguladığım, bir o kadar da yararını gördüğüm bir beceri.

Tesadüfen önüme çıktı aşağılarda, yazılmış mı bilmiyorum ama

Beden Kayıt Tutar
İnsan Olmak
Hayat Yolları

Bu iki kitabı kesinlikle tavsiye ederim.

X