Psikopat annem ve gaza gelen babam

bakin ayrinti yazmadim zaten birakacaktim ama cezali duruma dusmezsem ilk alimda atanirim diye cabaliyordum zaten ordaki isimde hazir sayilir ozel ama basvuru yapmistim bazi acilardan benim icin iyi ozel olmasina ragmen zaten kizimla bir sure vakit gecirmem gerek ben calisirken cok sey kacirdim kizimla ilgili yogun calisma hayatim var
Eğer mutlu olacaksan yak gitsin.

bakin ayrinti yazmadim zaten birakacaktim ama cezali duruma dusmezsem ilk alimda atanirim diye cabaliyordum zaten ordaki isimde hazir sayilir ozel ama basvuru yapmistim bazi acilardan benim icin iyi ozel olmasina ragmen zaten kizimla bir sure vakit gecirmem gerek ben calisirken cok sey kacirdim kizimla ilgili yogun calisma hayatim var
Madem öyle bize bu soruyu sormayın, herkes yakma memuriyeti demiş herkese aynı cevap.
Evet babanızın yaptığı çok kötü gidin o evden bi şekilde bencede 1+1 bile tutsanız daha iyi

Umarım hep güzellikler ve mutluluklar sizi bulur. ♡

Konudan hiç bisey anlamadım eski eş yeni evlilik neden baba evinde memuriyet yakmak ne alaka nasıl güveniyor kendine bu kadar hemen atanacağına

Bana kalırsa sizde çok inat geldiniz anne babanız biraz yaşlı laftan anlamayan kimselerse sizde zaten oradan bir süre sonra gideceksiniz,bazen onların olduğu gibi olsun ağlıyorsa o an dediği olsun çocuğun.yalniz kaldığınızda terbiyesini zaten verirsiniz.kriz durumunu iyi yonetememişsiniz ve sinirler çok gerilmiş.bence anne babanızdan bukadar nefret etmeniz de hoş değil.sonucta sizin evladinizi çok sevdiklerinden dengeli davranamamislar.sonucta o çocuk sizin çocuğunuz ve onu aşırı koruma istekleri var.oyle konular okuyoruzki dede torununa kötü davraniyor yediği yemek göze batıyor.sizinkiler tamamen torunlarina olan aşırı tutkunun verdigi neyapacagini bilmez bir hal olmuş.affedin.

Bana kalırsa sizde çok inat geldiniz anne babanız biraz yaşlı laftan anlamayan kimselerse sizde zaten oradan bir süre sonra gideceksiniz,bazen onların olduğu gibi olsun ağlıyorsa o an dediği olsun çocuğun.yalniz kaldığınızda terbiyesini zaten verirsiniz.kriz durumunu iyi yonetememişsiniz ve sinirler çok gerilmiş.bence anne babanızdan bukadar nefret etmeniz de hoş değil.sonucta sizin evladinizi çok sevdiklerinden dengeli davranamamislar.sonucta o çocuk sizin çocuğunuz ve onu aşırı koruma istekleri var.oyle konular okuyoruzki dede torununa kötü davraniyor yediği yemek göze batıyor.sizinkiler tamamen torunlarina olan aşırı tutkunun verdigi neyapacagini bilmez bir hal olmuş.affedin.
evet nefret ediyorum tiksiniyorum oz amcam cocukken beni taciz etti ve bu bilinmesine ragmen eve alindi ziyaret lere devam edildi hepsinin cani cehenenneme .. Torununa olan sevgi degil bana olmayan saygi soz konusu burda ..ayrica ben kimseye memuriyetle ilgili soru sormadim cevap verdim sadece yukarda yazan arkadasa diyorum bu son sozumu....sadece icimi doktum zaten ben napicagimi cok iyi biliyorum....

evet birde inatimdir ... ne ararim ne sorarim artik psikopat yaratiklar

Esyalarimi topluyorum bir.yandan islerimi.yetistirirsem insallah bu gece yola.cikicam

yakıcam atanırım yine inşallah 1 yil ceza suremi beklerim napayim ..yada evlilil sebiyle fesh etme hakkim varmidir ki o zaman ceza yemem ilk alimda atanirim
Doğru bir karar olmayabilir bir daha neden uğraşacaksınız ki? Ya kadro açılmazsa? Siz bilirsiniz tabii

Doğru bir karar olmayabilir bir daha neden uğraşacaksınız ki? Ya kadro açılmazsa? Siz bilirsiniz tabii
benim bolumim nobetli gece kizimi birakmak istemiyorum bu yuzden ozel daha cazip geliyor ilerde buyuyunce tekrar memurluk dusunebilirim

Biletimi aldim gidiyorum kizlar annem ve babama sarilmadim helallik istemedim bogazim dugum dugum .....onlar sanki bir sey yapmamis gibi.normal hayatlarina devam ediyolar ya bana en cok koyan o.oluyor ben gece boyu agliyorum gunduz gozlerim sis dolasiyorum bazenleri.agliyorum aklima geldikce ama onlarda tepki yok bu dunya cekilir degil

Yolunuz açık olsun. Çalışkansınız belliki özelde iş bulurum dediniz tekrar memuriyet hakkımı alırım dediniz. Taktir ettim güçlü bir kadınsınız. Yeni evliliginiz size mutluluk ve huzur getirir ınsallah. Bir abla olarak haddimi aşmadan size nasihat vermek isterim. Bu arada 38 yasinda 3 cocuk annesiyim ikinci evliyim ve ikinci eşimden cocuklarim yaşları 8 6 ve 4. Lutfen birikiminiz olsun her zaman icin. Eşiniz dunya iyisi olsa bile gizli bir birikiminiz olsun dünyanın binbir türlü hali var. Ikincisi ailenizle görusmeyin kolay kolay. Haksızlığa ugradiniz ya hesabını sorun ve yeni bir sayfa acın onlarla yada görusmeyin babanız size heleki cocugun yaninda vuramaz. O amca bozuntusunun ruhunuzda açtığı yaralarida sarin artik o pisliğin hayatınızı etkilemesine musade etmeyin. Diyeceklerim bu kadar size candan yürekten eşiniz ve evladinizla mutluluklar dilerim.

Yolunuz açık olsun. Çalışkansınız belliki özelde iş bulurum dediniz tekrar memuriyet hakkımı alırım dediniz. Taktir ettim güçlü bir kadınsınız. Yeni evliliginiz size mutluluk ve huzur getirir ınsallah. Bir abla olarak haddimi aşmadan size nasihat vermek isterim. Bu arada 38 yasinda 3 cocuk annesiyim ikinci evliyim ve ikinci eşimden cocuklarim yaşları 8 6 ve 4. Lutfen birikiminiz olsun her zaman icin. Eşiniz dunya iyisi olsa bile gizli bir birikiminiz olsun dünyanın binbir türlü hali var. Ikincisi ailenizle görusmeyin kolay kolay. Haksızlığa ugradiniz ya hesabını sorun ve yeni bir sayfa acın onlarla yada görusmeyin babanız size heleki cocugun yaninda vuramaz. O amca bozuntusunun ruhunuzda açtığı yaralarida sarin artik o pisliğin hayatınızı etkilemesine musade etmeyin. Diyeceklerim bu kadar size candan yürekten eşiniz ve evladinizla mutluluklar dilerim.
cok tesekkur ediyorum nasihatinizi dikkate alacagim, sanirim darbe yedikce agladim agladikca guclendim cunku gururum agir basiyor ...hayirlisi olsun babama aciyorum cok pasif karakterli birisi kolayca gaza gelir onu yoneten annem, aramam sormam artik zaten.mutlaka kapima gelecekler o zamanda nasil davranirim galiba iyi davranirim Allah icin cok konusmamak kaydi ile

X