Bebek İkinci El Ptt kapıda odeme duyuru

bölge bölge bildiri geliyor sanırım.2 hafta kadar oldu kapıda ödeme kalkalı. yani başka türlü kapıda ödeme imkanı yok.

Ben birkaç ay önce kalktığını duydum.. Çok yeni bir mevzu değil ama sanırım birden değil de sırayla kalkmış il il..

Kotu oldu aslinda cok kolaylikti bence

evet dışarı çıkamayan için, hesabı olmayan için büyük rahatlıktı. benim duyduğum; vergi numarası istiyorlarmış. ptt nin vardır bir bildiği, duyum almıştır ondan kaldırmıştır bence.

Arkadaşlar Aras kargo başladı kapıda ödemeli göndermeye ama onun için heap no lazım

Kizlar hic 1.5 tl kargo odeyen var mi allah askina ptt den kapida odeme kalkti diyrum yok odedim diyor arkadar boyle bir tutar var mi sastm kaldm

Yahu ben istanbul ici 4,5 bile gonderemedim daha hic. Hep 8 hep 8 :))
Millet 4,5a gonderiyomus ben de istiyorum :/

iPhone 'den gönderildi..

Yahu ben istanbul ici 4,5 bile gonderemedim daha hic. Hep 8 hep 8 :))
Millet 4,5a gonderiyomus ben de istiyorum :/

iPhone 'den gönderildi..

anlatamadim bilmiyrum bende mi hata parasinda degilim tutum yanlis gonderdim kapida odeme almadilar sen yatr dedim yok ben oderken odedim 6.5 5 tl urun 1.5 kargo dedi arkads ne diym allah askina

anlatamadim bilmiyrum bende mi hata parasinda degilim tutum yanlis gonderdim kapida odeme almadilar sen yatr dedim yok ben oderken odedim 6.5 5 tl urun 1.5 kargo dedi arkads ne diym allah askina

Kargo ucreti haric 5 tl kapida odeme ucreti var eger ptt kartiniz varsa iki tl kapida odeme ucreti oluyor

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kargo ucreti haric 5 tl kapida odeme ucreti var eger ptt kartiniz varsa iki tl kapida odeme ucreti oluyor

canm biliyrum ben o 2 tl farkida istemedim zaten direkt urunu kapida odeme kaldiriliyor bolge bolge yazi ulastikca tum illerde kaldirilcak istanbulda sariyerdeyim burada kaldirildi sikinti baska

Hmm bilmiyordum kotu olmus sacma

Aslinda kapida odeme kalkmiyor. Bana gorevli su sekilde izah etti durumu, sadece faturasiyla birlikte gönderilen ürünler icin fatura tutarında kapida odeme uygulanacakmis. Yani fatura ustunde yazan tutari kapida tahsil edebileceklermis. Tabii bizim yolladigimiz urunlerin faturasi olsa bile o fiyattan vermedigimiz icin ve evde de fatura basamayacagimiz icin, bu tip gonderimlerde kullanilamayacak gibi duruyor.

X