Pudramsi ve ciceksi ferah koku ariyorum.

Mutlu2890

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2019
1.775
1.291
33
Pudramsi ve ciceksi parfum onerisinde bulunur musunuz arkadaslar?Ayni zamanda kalici..Boyle temiz ve ferah bir koku istiyorum.

Bulgari BLV tek geçerim. Çok naif tertemiz mis gibi bı koku. İnsana banyodan çıkmış tertemiz bı his veriyor. Yıllardır bayılırım bu kokuya

Orjinal mi alıyorsunuz :) Çok güzel bi koku cidden. Ben doldurma alabiliyorum

Gönül ister orjinal almak :) dp'den alıyorum N1 . Ama geçen aldığım daha kalıcı ve yayılımı yüksekti bu sefer aldığımın performansından fazla memnun değilim

Gönül ister orjinal almak :) dp'den alıyorum N1 . Ama geçen aldığım daha kalıcı ve yayılımı yüksekti bu sefer aldığımın performansından fazla memnun değilim

Öyle.. Olsub tek eksiğimiz bu olsun :) anladım. Tabi farklılık gösterebiliyo açık parfümler

Pudra cicek kategorisinden olarak
*Lacoste pour femme
*Chloe Love
Bunlarida deneyebilirsin ☺
Chloe love acik olarakda orjinalden farksiz ve cok kalicidir ayni zamanda emotion love hemen her markette deo ve parfumude bulunuyor chloe love in birebir aynisi ve kalicilik olarakda oyle..

Yves Rocher Evidence. Cok hafif, ciceksi tam bir yaz kokusu🌸Benim burnuma hafif bir pudra da geliyor koklayinca ama bilmiyorum iceriginde var mi. Yalniz kaliciligi az. Ben edt almistim fiyati daha uygundu. Edp si daha kalicidir belki bilmiyorum.

ben artık orijinialıni almayacağım iyice uçtu fiyatları. elimdeki şişe bitmek üzere d.p gidip denemedim çünkü o an sıkınca anlaşılmıyor. siz memnun kaldıysanız bir deneyeyim

selamlar,
kendi deneyimlediğim parfümleri uygun fiyatlı orta fiyatlı ve yüksek fiyatlı olarak sıralıcam, hangisini alırsanız alın güzel ferah bi koku bırakıyo tende... Hepsini kullandım :)

[URL.

Son düzenleyen: Moderatör:
X