Rabbim için bir bakın çok caresezim?

merveguzel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2016
176
39
30
Hayırli aksamlar kadınlar kulubu üyeleri buralarda eski sayılmaz yeniyim daha önce bir konu acmisimdir. Konuya geleyim kimseyi bunalıma sokmadan genç kizligimi biraz aykırı geçti eğlenmeyi seven geceleri çıkan bir kızdım . Tek koruyabildigim iffetim bakireligim oldu .. ama gerisi boş 3 kisile yanlış iliskiler yasadim bir tanesi malesef ve malesef anal iliski oldu bir tanesi ilede oral dedigimiz şey hatirladikca kendimden gençliğimden nefret ediyorum tövbe ler etdim Allah biliyor ya çok pismanim sonra nisanlim girdi hayatıma ben bakıreyim ama o bakır değil ama bu mevzularlaran nefret eder ve bana sordu geçti mi başından bole bişi diye ben kaldgmetdgm sevstgm oldu ama o şeyler olmadı dedim zaten varsa evlnmylm demsti bu Yalanla yaşamak çok zor 2 ay sonra dugunum var ama ben aşığım bu adama erkek yapar hata sonucta ama bayan iffetni korusun ben normal sex yasadim o oral anal bilmrm ne bana ters diyor kahroluyorum her geçen gün anneme anlatdim . Allaha Sığın anlatma diyor ama içimdeki bu şey beni öldürüyor nolur bana biraz fikir verin kendimden iğreniyorum :KK43:

Son düzenleme:
Saçmalama ya kendisi bakir değilmiş zaten . Kuranda da zina yapan yapanla yapmayan yapmayanla evlendin diye geçiyor. Ona söyleme aranızın bozulmasına gerek yok bence ama kafana da takma. Sonucta o da bişeyler yaşamış. Bişey yaşamayan kız da bişey yaşamayan bi erkek ister şahsen ben öyle isterim o zaman biz de diyelim zina her türlü zina. Ona karsı kendını kötü hissetme
Hayırli aksamlar kadınlar kulubu üyeleri buralarda eski sayılmaz yeniyim daha önce bir konu acmisimdir. Konuya geleyim kimseyi bunalıma sokmadan genç kizligimi biraz aykırı geçti eğlenmeyi seven geceleri çıkan bir kızdım . Tek koruyabildigim iffetim bakireligim oldu .. ama gerisi boş 3 kisile yanlış iliskiler yasadim bir tanesi malesef ve malesef anal iliski oldu bir tanesi ilede oral dedigimiz şey hatirladikca kendimden gençliğimden nefret ediyorum tövbe ler etdim Allah biliyor ya çok pismanim sonra nisanlim girdi hayatıma ben bakıreyim ama o bakır değil ama bu mevzularlaran nefret eder ve bana sordu geçti mi başından bole bişi diye ben kaldgmetdgm sevstgm oldu ama o şeyler olmadı dedim zaten varsa evlnmylm demsti bu Yalanla yaşamak çok zor 2 ay sonra dugunum var ama ben aşığım bu adama erkek yapar hata sonucta ama bayan iffetni korusun diyor kahroluyorum her geçen gün anneme anlatdim . Allaha Sığın anlatma diyor ama içimdeki bu şey beni öldürüyor nolur bana biraz fikir verin kendimden iğreniyorum :KK43:

yoook o sözüne bende irite oluyorum ama ben şu yaptığım şeyin acısını kaldiramiyorum ne salak misin ne aptal mism
Geçmişe takılıp yaşayamazsın geçmiş gitmiş tövbe etmişsin daha ne diye kurcaliyorsun kendine zorla dert mi arıyorsun canım lütfen rica ediyorum geçmişi unutmaya çalış ama yaşanmamış sayamazsia en azından düşünmemeye çalış başka mesgale bul kendine bu durum da Allah'a senin aranda kalsın herkes herşeyi bilmek zorunda degil

Boyle hemcinslerim oldugu icin cok uzuluyorum. Ister kizin ister alinin ister uzulun. Adam kendisi bakir degil, size erkek yapar ama kadin yapamaz diyor. Siz de buna ne munasebet demek yerine kendinizi defolu veya kusurlu addediyorsunuz. Boyle kadinlar varken biz daha coook kadina siddete ve kadin cinayetlerine tanik oluruz.

Boyle hemcinslerim oldugu icin cok uzuluyorum. Ister kizin ister alinin ister uzulun. Adam kendisi bakir degil, size erkek yapar ama kadin yapamaz diyor. Siz de buna ne munasebet demek yerine kendinizi defolu veya kusurlu addediyorsunuz. Boyle kadinlar varken biz daha coook kadina siddete ve kadin cinayetlerine tanik oluruz.
Çok çok çok haklısınız ama ole seviyorum ilk defa bu kadar sevdim yani anlatamıyorum içimdeki yangını hergecen gününden nefret ediyorum :KK43:

Evet bence de anlatma hiçbir anlamı yok artık anlatmanın.ama evet yanlış şeyler yasamissin ama pişman olmuşsun olan olmuş .İnşallah bu insan da doğru bir insandır ve mutlu olursun ama önce buna emin ol

Geçmişe takılıp yaşayamazsın geçmiş gitmiş tövbe etmişsin daha ne diye kurcaliyorsun kendine zorla dert mi arıyorsun canım lütfen rica ediyorum geçmişi unutmaya çalış ama yaşanmamış sayamazsia en azından düşünmemeye çalış başka mesgale bul kendine bu durum da Allah'a senin aranda kalsın herkes herşeyi bilmek zorunda degil
Vicdanım hoc rahat değil :KK43: eğer bole birşeyin varsa sessizce benden ayrıl falan demsti ben bu konuyu actgmda bende yok demek zorunda kaldı sonra iyice suphelendi sen bu konuda çok konsysn yapmışsın gibi hisstdrysn tavırları ole falan dedi bende yok yok dedim bilmiyorum hayırlısı falan dedi

Evet bence de anlatma hiçbir anlamı yok artık anlatmanın.ama evet yanlış şeyler yasamissin ama pişman olmuşsun olan olmuş .İnşallah bu insan da doğru bir insandır ve mutlu olursun ama önce buna emin ol
aşkın gözü Kördür inaninki ben bunu ilk defa yaşıyorum ole bir seviyorum ki ama evlenince ona ait değilmişm gibi hisstmketwn korkuyorum köpekler gibi pismanim Allah görüyor ya istihareye yatcam bu konu ile alakali :KK43:

Hayırli aksamlar kadınlar kulubu üyeleri buralarda eski sayılmaz yeniyim daha önce bir konu acmisimdir. Konuya geleyim kimseyi bunalıma sokmadan genç kizligimi biraz aykırı geçti eğlenmeyi seven geceleri çıkan bir kızdım . Tek koruyabildigim iffetim bakireligim oldu .. ama gerisi boş 3 kisile yanlış iliskiler yasadim bir tanesi malesef ve malesef anal iliski oldu bir tanesi ilede oral dedigimiz şey hatirladikca kendimden gençliğimden nefret ediyorum tövbe ler etdim Allah biliyor ya çok pismanim sonra nisanlim girdi hayatıma ben bakıreyim ama o bakır değil ama bu mevzularlaran nefret eder ve bana sordu geçti mi başından bole bişi diye ben kaldgmetdgm sevstgm oldu ama o şeyler olmadı dedim zaten varsa evlnmylm demsti bu Yalanla yaşamak çok zor 2 ay sonra dugunum var ama ben aşığım bu adama erkek yapar hata sonucta ama bayan iffetni korusun diyor kahroluyorum her geçen gün anneme anlatdim . Allaha Sığın anlatma diyor ama içimdeki bu şey beni öldürüyor nolur bana biraz fikir verin kendimden iğreniyorum :KK43:
Yasadigimi yasadim bitti gecti diyeceksin. O zaman oyle istedin oyle hissettin oldu. Kime ne ya sakin anlatma onlar senin ozelin ki.seyi ilgilendirmez

Başlığarabbim için bakın demişsin nie insanları böyle bi şeyin altuna sokuyosun.belki bakmak istemicez.
Ayrıca bu kadar ağır geliyosa yasadığın herseyi anlat.

Ağzını açma vicdan da yapma. Yaptıklarını bir gün o arkadaşların anlatır diye mi korkuyorsun? Asla ispat edemezler, direkt inkar edersin kedi uzanamadığı ciğere der geçersin.

Toplumun bu gerizekalı dayatmaları yüzünden ağır yüklere giriyoruz. Unut bunları, konuşup durma, şüphelendiği için üzerine gelirse de beni öpmüştü dersin acaba bunu takar mısın falan diye stres yapmıştım der geçersin.

Namus iffet 2 bacak arasinda degildir. Insanin karakteri namuslu olsun. Tovbede etmissin. Benim rahmetli annemin bir sozu vardi erkege hersey soylenmez anlatilmaz diye. Illaki soylemen gerekmiyor. O yasananlar gecmiste kalmis. Bakire olmasan saklama soyle derdim. Ama bundan sonraki hayatinda ozellikle evlenecegin adama evlilik boyunca durust ol.

Tövbe etmişsin pismansın başkasının bilmesine gerek yok gelecek hayatinida mahvetme evlensen bile başına kalkarlar kendileri ak pak gibi
O sır senle Allah arasında kalsın sakın söyleme

aşkın gözü Kördür inaninki ben bunu ilk defa yaşıyorum ole bir seviyorum ki ama evlenince ona ait değilmişm gibi hisstmketwn korkuyorum köpekler gibi pismanim Allah görüyor ya istihareye yatcam bu konu ile alakali :KK43:
Sonuçta pişmansın değil mi ,tövbe edince Allah affediyor en büyük günahları bile.sen ne yapmissinki başka bir insana zarar vermedin ya öyle hataları onarmak daha zor.Lütfen kendini böyle küçük görme rahatla ve dediğin gibi gözün kör olmasın o değecek biriyse onunla devam et.

X