Rahatsız olmakta haksız mıyım?

agresifkiz

Güzelbirşeylerolsun
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2013
3.112
1.752
Yeni eve taşındım yakın zamanda üst komşum ev sahibim kardeşi oluyor yaşı olan biri 60-70 vardır. Bunu söylüyorum ki ben yanlış anlıyorsam söyleyin diye. İlk taşındığım zamanlarda bu amca bir gün çayını içeriz falan dedi ben hoşlanmadığım için öyle şeylerden davet etmedim ama tabi gülerek tepki verdim önemsemedim öylesine demiştir diye. Aradan 2 ay geçti dışarıda karşılaştık yine ne zaman çaya davet ediyorsun dedi. Sinir oldum emrivaki sevmem ama kibar bir dille yoğun çalışıyorum müsait değilim dedim geçip gittim. Bu akşam bir baktı telefonum çalıyor evden bir patırtı geldi su falan mı patladı dedi yoo dedim kızım ne zaman müsaitsin çaya çağıracaksın dedi kal geldi bana hastayım kusura bakmayın dedim kapattım. Sinirim bozuldu artık beş dakika sonra yine aramış sonradan gördüm ama dönmedim şimdi ilk gördüğüm yerde doğruca rahatsız olduğumu dile getireyim diyorum akıl verin ne yapayım derdi ne neden taktı anlamadım.

Eşi gelsin söylesin mesela adam beni neden akşam akşam cepten arıyor. Erkek arkadaşıma söylemiştim ilk söylediklerinde çok sinirlenmişti şimdi söylemek istemiyorum terslik çıkmasın diye korkuyorum açıkçası ama canım çok sıkıldı.
Siz bu dedeyi eşiyle beraber çağırın.

yüzüne illaki misafir sevmiyorum demenizi bekliyor sanırım lönk diye söyleyiverin

X