Rahatsız oluyor musunuz?

Loch Ness Canavari

Kontaklar kulübü.
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2013
6.313
12.985
Arkadaşlar selam.
Parkta köpeklerinizi gezdirirken veya otururken,yanınıza gelenlerden rahatsız oluyor musunuz?
Özür dileyip müsaade istesem bile kendimi kötü hissediyorum da ben. Ama gerçekten 5 dakikayı geçmiyor. Çocuklarımla biraz sevip oynayıp gidiyorum.
Bunu olumlu elektrik aldığım insanlara yapıyorum aslında. Ne biliyim yüzünde pozitiflik olanlar var ya hani onlar işte.
İçinizden " 10 tane çocuk doğuracağına 1 tane de evcil hayvan edinseydin beleşçi karı" demiyorsunuz değil mi? :KK53:
Darılırım vallahi.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1976 gün geçti.

Mata Hari

Evdeki huzur,zenginlik budur..
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2011
7.024
19.530
Biz de severiz kedileri köpekleri. Daha şimdiye kadar hiç tepki almadım. Aksine köpekler çocuklar oynarken çok mutlu oluyorlar. Sahipleri de gülümseyerek izliyor.

Hem kedi köpek besleyen birinin onu sevenlerden rahatsız olacağını sanmıyorum hayvana zarar verecek, keyfini kaçıracak davranışlarda bulunulmadığı takdirde.

pelin-

Pelin-
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2014
14.254
50.088
köpeğim varken, o da ben de, açık alanda küçük çocukların bizimle oynamasından çok mutlu oluyorduk. köpeğim biraz iri olduğu için her gören yaklaşmıyordu zaten, gerçekten hayvansever aileler yaklaşıyordu.
şimdi de sahipli bir köpekle iletişim kuracak olursak izin istiyorum, karşımdakinin verdiği elektirikten anlıyorum direk.

not: dün bostancı sahilinde kızımı görür görmez gel gel sev, bişey yapmaz diyip köpeğiyle oynaması için davet eden tatlı kız, eğer burdaysan sana da sevgiler :KK37:

Dumanikara

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2013
1.951
1.501
31
Rahatsız olan zaten belli eder bence,

Keşke bende sahiplenebilsem bir köpüş

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-07-2021

Hamileliğimin 38. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 17 gün kaldı.

Rahminizdeki alan sıkıntısı nedeniyle bebeğinizin hareketleri oldukça sınırlıdır. Braxton-Hicks, ya da yanlış doğum kasılmalarında, ağrı karnınızın alt kısmında başlar. Gerçek doğum kasılmaları ise belinizde başlayacak ve ağrı karnınızın alt kısmına yayılacaktır. Artan sırt ağrıları ve adet tipi kramplar doğumun erken belirtileri olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Loch Ness Canavari

Kontaklar kulübü.
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2013
6.313
12.985
Biz de severiz kedileri köpekleri. Daha şimdiye kadar hiç tepki almadım. Aksine köpekler çocuklar oynarken çok mutlu oluyorlar. Sahipleri de gülümseyerek izliyor.

Hem kedi köpek besleyen birinin onu sevenlerden rahatsız olacağını sanmıyorum hayvana zarar verecek, keyfini kaçıracak davranışlarda bulunulmadığı takdirde.
Doğrudur ben de evcil hayvan sahibi olsaydım isterdim özellikle çocukların oynamasını.
Ama 5 dakika ben 5 dakika başkası derken insanların keyfini kaçırırız diye düşünmüştüm.

Loch Ness Canavari

Kontaklar kulübü.
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2013
6.313
12.985
köpeğim varken, o da ben de, açık alanda küçük çocukların bizimle oynamasından çok mutlu oluyorduk. köpeğim biraz iri olduğu için her gören yaklaşmıyordu zaten, gerçekten hayvansever aileler yaklaşıyordu.
şimdi de sahipli bir köpekle iletişim kuracak olursak izin istiyorum, karşımdakinin verdiği elektirikten anlıyorum direk.

not: dün bostancı sahilinde kızımı görür görmez gel gel sev, bişey yapmaz diyip köpeğiyle oynaması için davet eden tatlı kız, eğer burdaysan sana da sevgiler :KK37:
Elektrik olayı doğru o zaman :)
O olumlu elektriği sadece ben almıyorum demek ki.

in vino veritas

in aqua sanitas
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2009
23.967
63.771
Köpeklerle oynamanın en çok yakıştığı kesim bebişlerdir. Oynasınlar, öpsünler, boğuşsunlar. Evcil sahibiyken de rahatsız olmazdım bundan. Kimsenin rahatsız olacağını sanmıyorum.

Ama bazen işin gücün arasında beş dakika çıkartıyor insan çiş için, mecburiyetten. Koştur koştur eve dönmek istiyorsun. O sırada bir çocuk gelince kıyamıyorsun da sevsin istiyorsun. Ama süre uzuyor, çocuk bırakmıyor falan o geriyor işte. Ama parka kadar çıktıysa sorun yoktur, gezmeye gelmişlerdir.

Bright crystal

Balık kadını
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2013
5.004
5.025
Arkadaşlar selam.
Parkta köpeklerinizi gezdirirken veya otururken,yanınıza gelenlerden rahatsız oluyor musunuz?
Özür dileyip müsaade istesem bile kendimi kötü hissediyorum da ben. Ama gerçekten 5 dakikayı geçmiyor. Çocuklarımla biraz sevip oynayıp gidiyorum.
Bunu olumlu elektrik aldığım insanlara yapıyorum aslında. Ne biliyim yüzünde pozitiflik olanlar var ya hani onlar işte.
İçinizden " 10 tane çocuk doğuracağına 1 tane de evcil hayvan edinseydin beleşçi karı" demiyorsunuz değil mi? :KK53:
Darılırım vallahi.
Kaç tane çocuğunuz var ki :))
Benim çocuklar da bazen sevmek istiyorlar da 1-2 kez sahipleri korkuyor filan deyince sevdirmedim. Bazıları da memnun oluyor , yada bana öyle geldi , bakalım ne diyecek arkadaşlar

azkolabolbuz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2014
4.138
8.958
Arkadaşlar selam.
Darılırım vallahi.
Yalan söyleyemem ben rahatsız oluyorum. Birincisi çocuklar özellikle köpeği severken rahatsiz edebiliyor istemeden de olsa. İkincisi köpeklerim de çocukları sevmeye calisiyor. Yanlislikla cizecekler çocukların bir yerini ya da patileri olmadik bir yere denk gelip çocukların canini yakacak diye odum kopuyor.

VEdeBU

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2015
6.091
11.007
Seviyoruz bizde:))))) bence hayvanlar ve hayvan sahiplerinden çok köpek seven çocuğa ucube gözüyle bakanlar daha rahatsız edici
Çocuklar severken bir köpeği biri yanlarına gelmiş haram o size yazık demiş
Bunun mantığını nasıl anlatır insan:işsiz:

Kirpicik

sarkastik kirpi uye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2016
3.900
8.653
Sahibinden aldigimiz elektrige gore gidip seviyoruz biz bebisle. Cok seviyor kopekleri evdeyken de hep cama cikip bakmak ister yola kopek gormek icin. O yuzden firsat bulunca kacirmiyoruz. :KK48: