Rahim ağzı yarası dondurma işlemi

boniiboncuk

Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2021
977
346
Kızlar merhaba bugun doktor muayenede rahım agzında yara gordu yarayı donduracagını soyledı
Aranızda bu durumu yaşayan var mı
Kuyruk sokumumda son zamanlarda agrı var
Ve kalça kısmımdan kramp giriyor
Yaranın yarattıgı enfeksiyondan dolayı olabilir mi
Yaşayanlar yorum yaparsa çok sevınirim

Kızlar merhaba bugun doktor muayenede rahım agzında yara gordu yarayı donduracagını soyledı
Aranızda bu durumu yaşayan var mı
Kuyruk sokumumda son zamanlarda agrı var
Ve kalça kısmımdan kramp giriyor
Yaranın yarattıgı enfeksiyondan dolayı olabilir mi
Yaşayanlar yorum yaparsa çok sevınirim
Kimse bir sey yazmamıs ama bu sorunu yasayan cok yok herhalde. Ama ben varım aynı durumdayız. Son durumunuz nedir? Dondurma işlemi yaptırdınız mı? Bir de başka belirtileriniz neler?

Kimse bir sey yazmamıs ama bu sorunu yasayan cok yok herhalde. Ama ben varım aynı durumdayız. Son durumunuz nedir? Dondurma işlemi yaptırdınız mı? Bir de başka belirtileriniz neler?
Merhaba ben o olaydan sonra hamıle olduğumu çürümedim hiçbir işlem yaptırmamışrım o sıra gititğim doktor hiçbişey olmaz dedi öyle kaldı

Merhaba ben 2016 da yara dondurdum yaradan sonra oğlumu da doğurdum ağrı sızı yok ama geçen sene kontrole gittiğimde yara nin başladığını söyledi

Aa çok geçmiş olsun aynen doktorum bana doğumda sorun olmayacagını soylemişti
Ama tekrar ediyor demekki
Tekrar mı dondurmanız gerekıypr
Herkeste devam edicek diye bişey yok dondurma işlemi için de hiç korkmayın ben o zamanlar çok sordurdum herkes bişey dedi çok korkarak gitmiştim ama işlem bitince de çok basit ve ağrısız olduğu için çok şaşırmıştım

X