Rahim Ağzı yarası

Herkeste aynı etkiyi yapmıyor galiba benimde bazen kanama yapıyor bazen yapmıyor bazen iyileşiyor kendiliğinden🤷🏻‍♀️ Düşüklerinin sebebi öğreniliyor diye biliyorum sizin arastırılmadı mı? ama yara gebeliğe ve düşüğe neden olmuyor diye biliyorum tabi bilinmez. Her an her sey olabilir.
Canım benim ikisi de kimyasal olunca, yani kese oluşmadan düştüğü için normal sayıldı. Tabi bir araştırma sürecine girdik, hormon testleri falan yapılacak. Ben de 2-3 ay bebek olayına ara vermeye karar verdim bu sürede de her şeyi araştıracağım.

Hayır doktorum sadece kültür testi yaptı. Yani aynı smear işlemi gibi aşağıdan sıvı alındı, mikrop, bakteri, mantar ve ureplasma var mı diye bakıldı. En iyisi ben bir smear yaptırayım.
Merhaba. Bir şey sormak istiyorum size. Vajinal kültür testinde doktora özellikle belirttiniz mi nelere bakılmasını istediğinizi? Yoksa doktor mu karar verdi?

Merhaba. Bir şey sormak istiyorum size. Vajinal kültür testinde doktora özellikle belirttiniz mi nelere bakılmasını istediğinizi? Yoksa doktor mu karar verdi?
Hayır belirtmedim. Ben bu testi 2 kez yaptırdım, hem doktorlar hem de laboratuvarlar farklıydı. Sonuçları evde karşılaştırdım ve ikisinin de aynı şeylere baktığını gördüm. Yani belirtmemize gerek yok bence. Siz özellikle bir şeyden şüpheleniyorsanız, belirtin bakalım belki başka şeylere de bakıyorlardır.

Hayır belirtmedim. Ben bu testi 2 kez yaptırdım, hem doktorlar hem de laboratuvarlar farklıydı. Sonuçları evde karşılaştırdım ve ikisinin de aynı şeylere baktığını gördüm. Yani belirtmemize gerek yok bence. Siz özellikle bir şeyden şüpheleniyorsanız, belirtin bakalım belki başka şeylere de bakıyorlardır.
Çok teşekkür ederim.☺️

X