Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

Edacnr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2019
1.130
397
30
İdrar yolu için ama kandakine de fayda edebilir
Beyaz dut suyunu kaynatıp içmek kanda ki enfeksiyona idrar yolu enfeksiyonu için de kılzılcık suyu ama benim bir önceki hamileliğim de idrar yolu enfeksiyonu vardı bunda üç litre su içiyorum suan hiç sorun yaşamadım suyuna dikkat et bişey olmaz Allah’ın izniyle

Mcz09

''Cennet kuşu FATİH'':(25.12):
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2018
5.250
8.049
Beyaz dut suyunu kaynatıp içmek kanda ki enfeksiyona idrar yolu enfeksiyonu için de kılzılcık suyu ama benim bir önceki hamileliğim de idrar yolu enfeksiyonu vardı bunda üç litre su içiyorum suan hiç sorun yaşamadım suyuna dikkat et bişey olmaz Allah’ın izniyle
Buda kızılcık içerikli galiba tam bilmiyorum.
Beyaz dut suyu da içerim vardı evde.
Ben tüp mideliyim canım, 2 litre suyu zorla bitiriyorum.
Kendimi zorluyorum ama içemiyorum. Eskiden 1 bardağı tek seferde içerdim, şimdi yarım saatte anca içiyorum. Ameliyat oldum mutluyum bu sayede bebeğime kavuştum çok şükür
Tek özlediğim şey kana kana su içmek 😖😥

Edacnr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2019
1.130
397
30
Buda kızılcık içerikli galiba tam bilmiyorum.
Beyaz dut suyu da içerim vardı evde.
Ben tüp mideliyim canım, 2 litre suyu zorla bitiriyorum.
Kendimi zorluyorum ama içemiyorum. Eskiden 1 bardağı tek seferde içerdim, şimdi yarım saatte anca içiyorum. Ameliyat oldum mutluyum bu sayede bebeğime kavuştum çok şükür
Tek özlediğim şey kana kana su içmek 😖😥
Anladım canım haklısın fazlası da seni rahatsız eder ama idrar yolu enfeksiyonu çaresi de su ne kadar süre sınra eskisi gibi olur miden

Mcz09

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2018
5.250
8.049
Anladım canım haklısın fazlası da seni rahatsız eder ama idrar yolu enfeksiyonu çaresi de su ne kadar süre sınra eskisi gibi olur miden
🤦‍♀️umarım eskisi gibi olmaz yoksa kilo alırım.
Çok zor bir ameliyattı Allah korusun eski halime dönmim.
Hele o ilk bir ay, bir ben biliyorum bir Allah.
Su içmediğim için bende böyle alternatifler arıyorum.

Edacnr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2019
1.130
397
30
🤦‍♀️umarım eskisi gibi olmaz yoksa kilo alırım.
Çok zor bir ameliyattı Allah korusun eski halime dönmim.
Hele o ilk bir ay, bir ben biliyorum bir Allah.
Su içmediğim için bende böyle alternatifler arıyorum.
Kaç ay geçti üstünden ameliyatın hamilelikte iştahınız nasıl inş almazsınız yeme neyse de serklaj varya su miktarı artsa iyi olurdu suan yok değil mi enfeksiyon

Mcz09

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2018
5.250
8.049
Kaç ay geçti üstünden ameliyatın hamilelikte iştahınız nasıl inş almazsınız yeme neyse de serklaj varya su miktarı artsa iyi olurdu suan yok değil mi enfeksiyon
2019 kasımda ameliyat oldum. İştahım normal safra kesemde taş var diye yediklerim rahatsız ediyor. Mide bulantısından 6 kilo vermiştim,nasipse 4.ay bitecek daha kilo almadım.
Enfeksiyon kültür alınmıştı işte üreme var yazıyordu. Antibiyotik kullandım haftaya tekrar kültür vericem umarım geçmiştir.

Edacnr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2019
1.130
397
30
2019 kasımda ameliyat oldum. İştahım normal safra kesemde taş var diye yediklerim rahatsız ediyor. Mide bulantısından 6 kilo vermiştim,nasipse 4.ay bitecek daha kilo almadım.
Enfeksiyon kültür alınmıştı işte üreme var yazıyordu. Antibiyotik kullandım haftaya tekrar kültür vericem umarım geçmiştir.
Çok geçmiş olsun doktor kontrolündesin zaten şüpheye düştüğün an hemen gidersin inş çabucak geçer 🙏

Karma_Baby

Guru
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2011
226
225
İyi akşamlar kızlar nasılsınız?
Biz iyiyiz, akşam maç varmiş. Eşim ile heyecanla maç saatini bekliyoruz. Bugun de doğurmadik çok şükür 😅 senden ne haber?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-07-2021

Hamileliğimin 36. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 31 gün kaldı.

Bebeğinizin diş etleri artık mahyalı (kapanmış) ve ilk dişler çıkacakmış gibi görünüyor. Siz çok tercih etmesenizde bebeğinizin besine ihtiyacı var. Çeşitli küçük öğünler bu noktada birçok kadın için en iyisidir. Fotograf makinanızı çantanıza koymayı unutmayın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Edacnr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2019
1.130
397
30
Biz iyiyiz, akşam maç varmiş. Eşim ile heyecanla maç saatini bekliyoruz. Bugun de doğurmadik çok şükür 😅 senden ne haber?
Ne güzel dedin bugün de doğurmadık çok şükür 27. Haftam bitti diğer bebeğimi kaybettiğim haftadayım iki gün önce çok üzgündüm kasılmam oldu gerçekten stres kasılma da çok etkili tabi aksi mümkün değil Allah tan hayırlısı

Karma_Baby

Guru
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2011
226
225
Ne güzel dedin bugün de doğurmadık çok şükür 27. Haftam bitti diğer bebeğimi kaybettiğim haftadayım iki gün önce çok üzgündüm kasılmam oldu gerçekten stres kasılma da çok etkili tabi aksi mümkün değil Allah tan hayırlısı
Allah'ım inşallah bu kez sonu mutlulukla bitecek senin için de. Öyle temiz, hayırlı bir şey istiyoruz ki Allah'ım nasip etsin diyorum... Zaman geçiyor, bugunler de gececek. Saglikla doğunca bebegin kucaginda fotograf atacaksın buraya. Ohh şukur diyecegiz bir kez de senin için💓🙏

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-07-2021

Hamileliğimin 36. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 31 gün kaldı.

Bebeğinizin diş etleri artık mahyalı (kapanmış) ve ilk dişler çıkacakmış gibi görünüyor. Siz çok tercih etmesenizde bebeğinizin besine ihtiyacı var. Çeşitli küçük öğünler bu noktada birçok kadın için en iyisidir. Fotograf makinanızı çantanıza koymayı unutmayın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Mcz09

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2018
5.250
8.049
Türkiye maçı mı🤔
Bizde izleyelim,gündemden haberimiz yok hiç.
Maşallah,içerde dursun az daha inşallah sağlıklı bir şekilde.
Bende iyiyim buna şükür.🤲
Baktım kimseler yok yazayım dedim.

Mcz09

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2018
5.250
8.049
İnşallah 37leride görürsün. Bende en çok bebeğimi kaybettiğim haftadan korkuyorum umarım sakin bir şekilde anlatabilirim o haftayı.
16+6 olduk bizde🤲🧿 hayırlısıyla ilk hedef olan 26yı geçseydik. Sonrası belki biraz rahat olurdu🤦‍♀️ tabi size sormak lazım ilk zamanlardaki korku devam ediyor mu?