Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Hamilelikte çoğu kişi kullanıyor progestanı ben de kullanıyorum ama böyle bir sorun olmadı.Fitilden sorun olacağını sanmıyorum sonucta doktor da hamile olduğunuzu bilerek vermiştir heralde.icinize sinmiyorsa aile hekiminize ya da saglik merkezinde ebenize danışabilirsiniz.Allah şifa versin 😇
Evett canımm haklısın monurol dahaa öncede içmiştim aslında sağlık ocandaki ebeler bu konuda yetersiz geliyor canjmm monurol içicem sanırım napayım
Donaxyl fitili araştıraım bi kendi gittiğim doktora sorarım ama monurol içmem gerekicek sanırım Şifaa niyetine 🙏🐬

Arkadaşlar 28 haftalik hamileyim.Bu haftaya kadar makat gelişliydi bu hafta baş geliş pozisyonunda erken doğum belirtisi olabilir mi bu durum serklajliyim bu arada

Arkadaşlar 28 haftalik hamileyim.Bu haftaya kadar makat gelişliydi bu hafta baş geliş pozisyonunda erken doğum belirtisi olabilir mi bu durum serklajliyim bu arada
Merhaba bu konuda bilgim yok benim ama doktorunuza danışın bence.Mecbur bizim tedbirli olmamız gerekiyor.Siz yatarak mi geçiriyorsunuz süreci.serklaj kaçıncı haftada yapıldı.

Kızlar merhaba normal zamanlarda çok akıntısı olan biriyim ama hamileliklerim de hiç akıntı olmazdı.Bu hafta biraz akıntı olmaya başladı beyaz renkte.Bugün biraz daha fazla gelmiş yarın idrar tahlili yaptıracağım ama sizde de oluyor mu akıntı.

X