Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Kızlar içinizde Urinonvef ilacını kullanan var mı? Enfeksiyon için iyiymiş,kontrole gidince dra soracağım. Sizlerede sormak istedim.

Kızlar içinizde Urinonvef ilacını kullanan var mı? Enfeksiyon için iyiymiş,kontrole gidince dra soracağım. Sizlerede sormak istedim.
Kullanmadim ama Takviye edici olarak geciyo galiba ilaç değil yani.onu değil ama burada birisi geçmiş dönemde doktorunun direncli enfeksiyon için duobalance kullandirdigini yazmıştı ve enfeksiyonunu onunla geçirdiğini söylemişti.sormak lazım doktora.

Kullanmadim ama Takviye edici olarak geciyo galiba ilaç değil yani.onu değil ama burada birisi geçmiş dönemde doktorunun direncli enfeksiyon için duobalance kullandirdigini yazmıştı ve enfeksiyonunu onunla geçirdiğini söylemişti.sormak lazım doktora.
Anladım canım, bende gidince sorucam. Takviye zaten içindeki yaban mersini sayesinde enfeksiyonu bitiriyormuş o bahsettiğinide sorarım olmadı.

İdrar yolu için ama kandakine de fayda edebilir
Beyaz dut suyunu kaynatıp içmek kanda ki enfeksiyona idrar yolu enfeksiyonu için de kılzılcık suyu ama benim bir önceki hamileliğim de idrar yolu enfeksiyonu vardı bunda üç litre su içiyorum suan hiç sorun yaşamadım suyuna dikkat et bişey olmaz Allah’ın izniyle

Beyaz dut suyunu kaynatıp içmek kanda ki enfeksiyona idrar yolu enfeksiyonu için de kılzılcık suyu ama benim bir önceki hamileliğim de idrar yolu enfeksiyonu vardı bunda üç litre su içiyorum suan hiç sorun yaşamadım suyuna dikkat et bişey olmaz Allah’ın izniyle
Buda kızılcık içerikli galiba tam bilmiyorum.
Beyaz dut suyu da içerim vardı evde.
Ben tüp mideliyim canım, 2 litre suyu zorla bitiriyorum.
Kendimi zorluyorum ama içemiyorum. Eskiden 1 bardağı tek seferde içerdim, şimdi yarım saatte anca içiyorum. Ameliyat oldum mutluyum bu sayede bebeğime kavuştum çok şükür
Tek özlediğim şey kana kana su içmek 😖😥

Buda kızılcık içerikli galiba tam bilmiyorum.
Beyaz dut suyu da içerim vardı evde.
Ben tüp mideliyim canım, 2 litre suyu zorla bitiriyorum.
Kendimi zorluyorum ama içemiyorum. Eskiden 1 bardağı tek seferde içerdim, şimdi yarım saatte anca içiyorum. Ameliyat oldum mutluyum bu sayede bebeğime kavuştum çok şükür
Tek özlediğim şey kana kana su içmek 😖😥
Anladım canım haklısın fazlası da seni rahatsız eder ama idrar yolu enfeksiyonu çaresi de su ne kadar süre sınra eskisi gibi olur miden

Anladım canım haklısın fazlası da seni rahatsız eder ama idrar yolu enfeksiyonu çaresi de su ne kadar süre sınra eskisi gibi olur miden
🤦‍♀️umarım eskisi gibi olmaz yoksa kilo alırım.
Çok zor bir ameliyattı Allah korusun eski halime dönmim.
Hele o ilk bir ay, bir ben biliyorum bir Allah.
Su içmediğim için bende böyle alternatifler arıyorum.

🤦‍♀️umarım eskisi gibi olmaz yoksa kilo alırım.
Çok zor bir ameliyattı Allah korusun eski halime dönmim.
Hele o ilk bir ay, bir ben biliyorum bir Allah.
Su içmediğim için bende böyle alternatifler arıyorum.
Kaç ay geçti üstünden ameliyatın hamilelikte iştahınız nasıl inş almazsınız yeme neyse de serklaj varya su miktarı artsa iyi olurdu suan yok değil mi enfeksiyon

Kaç ay geçti üstünden ameliyatın hamilelikte iştahınız nasıl inş almazsınız yeme neyse de serklaj varya su miktarı artsa iyi olurdu suan yok değil mi enfeksiyon
2019 kasımda ameliyat oldum. İştahım normal safra kesemde taş var diye yediklerim rahatsız ediyor. Mide bulantısından 6 kilo vermiştim,nasipse 4.ay bitecek daha kilo almadım.
Enfeksiyon kültür alınmıştı işte üreme var yazıyordu. Antibiyotik kullandım haftaya tekrar kültür vericem umarım geçmiştir.

2019 kasımda ameliyat oldum. İştahım normal safra kesemde taş var diye yediklerim rahatsız ediyor. Mide bulantısından 6 kilo vermiştim,nasipse 4.ay bitecek daha kilo almadım.
Enfeksiyon kültür alınmıştı işte üreme var yazıyordu. Antibiyotik kullandım haftaya tekrar kültür vericem umarım geçmiştir.
Çok geçmiş olsun doktor kontrolündesin zaten şüpheye düştüğün an hemen gidersin inş çabucak geçer 🙏

Biz iyiyiz, akşam maç varmiş. Eşim ile heyecanla maç saatini bekliyoruz. Bugun de doğurmadik çok şükür 😅 senden ne haber?
Ne güzel dedin bugün de doğurmadık çok şükür 27. Haftam bitti diğer bebeğimi kaybettiğim haftadayım iki gün önce çok üzgündüm kasılmam oldu gerçekten stres kasılma da çok etkili tabi aksi mümkün değil Allah tan hayırlısı

Ne güzel dedin bugün de doğurmadık çok şükür 27. Haftam bitti diğer bebeğimi kaybettiğim haftadayım iki gün önce çok üzgündüm kasılmam oldu gerçekten stres kasılma da çok etkili tabi aksi mümkün değil Allah tan hayırlısı
Allah'ım inşallah bu kez sonu mutlulukla bitecek senin için de. Öyle temiz, hayırlı bir şey istiyoruz ki Allah'ım nasip etsin diyorum... Zaman geçiyor, bugunler de gececek. Saglikla doğunca bebegin kucaginda fotograf atacaksın buraya. Ohh şukur diyecegiz bir kez de senin için💓🙏

X