Rahim enfeksiyonu nasıl geçer

Kupkubra

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2021
52
24
2 aydır rahim enfeksiyonum var ilk ay antibiyotik kullandım doktorum azalmış ama geçmemiş dedi bi kere daha antibiyotik yazdı onları da kullandım akıntım yok ama açık sarı leke görüyorum çamaşırımda sizce ne yapabilirim bitkisel öneriniz var mı bir de bu hamile kalmaya engel midir

2 aydır rahim enfeksiyonum var ilk ay antibiyotik kullandım doktorum azalmış ama geçmemiş dedi bi kere daha antibiyotik yazdı onları da kullandım akıntım yok ama açık sarı leke görüyorum çamaşırımda sizce ne yapabilirim bitkisel öneriniz var mı bir de bu hamile kalmaya engel midir
Tabi hamile kalmaya engel diye biliyorum bende enfeksiyon bitkisel seylerlengecmez ancak tedavi yoluyla gecer

Bende de aynı sey var. Ama benim akıntım cok fazla. Adetten hemen sonra başlıyor ve çamaşırımda leke bırakıyor rengi de sarıya dönük. Doktor rahim ağzı yarası var dedi. Sizin jinekolojik muayenede yara göründü mü? Bana ne antibiyotik yazdı ne tedavi etti öylece yolladı kendi kendine gecer diyor nasıl olcaksa

Bende de aynı sey var. Ama benim akıntım cok fazla. Adetten hemen sonra başlıyor ve çamaşırımda leke bırakıyor rengi de sarıya dönük. Doktor rahim ağzı yarası var dedi. Sizin jinekolojik muayenede yara göründü mü? Bana ne antibiyotik yazdı ne tedavi etti öylece yolladı kendi kendine gecer diyor nasıl olcaksa
İlk önce rahim ağzına baktı dediğin gibi olabilir mi diye temiz dedi sonra ileriye rahime bakınca rahminde iltihap var dedi üstelik 2 antibiyotik yazdı ilkinde fitilde vermişti ikincisinde gerek yok dedi. Benim de adetten sonra oluyor sonra normale dönüyorum. Ben de bilemedim seninkini yarayla ilgili bilgim yok 🤷🏻‍♀️

İlk önce rahim ağzına baktı dediğin gibi olabilir mi diye temiz dedi sonra ileriye rahime bakınca rahminde iltihap var dedi üstelik 2 antibiyotik yazdı ilkinde fitilde vermişti ikincisinde gerek yok dedi. Benim de adetten sonra oluyor sonra normale dönüyorum. Ben de bilemedim seninkini yarayla ilgili bilgim yok 🤷🏻‍♀️
Spekulumla bakılınca görünüyor genelde yara. Benimde aynı sekilde oluyor. Smear alınıyor genelde ona gore tedavi belirleniyor

Bende de aynı sey var. Ama benim akıntım cok fazla. Adetten hemen sonra başlıyor ve çamaşırımda leke bırakıyor rengi de sarıya dönük. Doktor rahim ağzı yarası var dedi. Sizin jinekolojik muayenede yara göründü mü? Bana ne antibiyotik yazdı ne tedavi etti öylece yolladı kendi kendine

Son düzenleme:
Ben tekrar gittim kontrole enfeksiyonun yok dedi antibiyotik işe yaramış sanırım geçmiş ben 2şer kutudan 4kutu antibiyotik kullandım ve 1kutu fitil kullandım. Enfeksiyon geçince yara var mı diye bakmadı eliyle kontrol etti eğer akıntın olsaydı gelirdi dedi normal akıntımmış. Belki sizin de enfeksiyon değildir normal akıntıdır ben biraz panik yapıyorum o yüzden belki de

X