rahim filmi adetin kaçıncı günü çekilmeli

xsxeker pembe

kzımı sen koru rabbim...
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2007
4.610
35
36
kızlar adetimin 7.günü rahim filmi çekilece ama bazıları 9.gün bazıları 11.gün filan dio kesin olan günü biliyormusunuz yardımcı olursanız sewinirim

canım benimde 7. günü çekilmişti.
daha doğrusu doktor adetin bitsin 2 gün sonra gel dedi. 5 gün sürdü 2 gün sonra gitmiştim
11. gün çok geç belki o zaman yumurtlama olacak allah korusun tehlikeli yani

merhaba şeker pembe ben daha buün çektirdim rahim filmini doktorum 10. güne kadar çekebiliriz demişti. 10. günüydü bugün ve çekildi.

teşekkürler ya nerdeyse nefes almakta zorlanıyom hiç böyle olacağını düşünmemiştim bariz şişlik var sağol...........

arkadaşlar şimdi ben çocuğum olmadığı için doktora gittim bir takım testler yapıldı.. ve herşey normal çıktı ve doktor bana 3 ay daha deneyin olmazsa yine gel dedi. ve ben şimdi doktora gidicem vakit kaybetmeden aşılama yapıp hamile kalmak istiyorum rabbimiin rızasıyla bunun aşamaları nedir. adetliykenmi doktora gitmeliyim beni neler bekliyoı canım çok yanıcak mı endişeleniyorum arkadaşlar lütfen yardımcı olun bana benim gibi hamile kalmak isteyenler başından geçenleri yazabilirmi..... şimdiden cvp veren herkese tşk ederimm.....

arkadaşlar şimdi ben çocuğum olmadığı için doktora gittim bir takım testler yapıldı.. ve herşey normal çıktı ve doktor bana 3 ay daha deneyin olmazsa yine gel dedi. ve ben şimdi doktora gidicem vakit kaybetmeden aşılama yapıp hamile kalmak istiyorum rabbimiin rızasıyla bunun aşamaları nedir. adetliykenmi doktora gitmeliyim beni neler bekliyoı canım çok yanıcak mı endişeleniyorum arkadaşlar lütfen yardımcı olun bana benim gibi hamile kalmak isteyenler başından geçenleri yazabilirmi..... şimdiden cvp veren herkese tşk ederimm.....

eşiniz de test yaptırdı mı?

doktorum bana 8.gün rahim filmini çektirmemi söyledi.

başımdan geçenleri buraya yazdım :KK43:
http://isyanedencuce.blogspot.com.tr/2014/03/anne-olmak-bir-tercih-ama-ne-zaman.html

X