Gebeliğe Hazırlık Rahim filmi anestezili mi anestezisiz mi?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Herkese selam kızlar, bugün anestezisiz rahim filmi çekildim. Hiç buralarda okuduğum kadar ağrılı acılı sancılı birşey olmadı. Hiç acı yok diyemem tabi ama dayanılmayacak birşey değil kolunuzu cimciriyo gibi düşünün bir kaç saniye kadar bırakınca acı ağrı sızı birşey kalmıyor. Şuan ağrım yok antibiyotik içicem 3 gün. Ve bu 3 gün ilişki yok, sonra korunma vermedi doktorum. Hatta şansın çok çok yüksek bu ay dedi. Benimkini kendi doktorum çekti.

Herkese selam kızlar, bugün anestezisiz rahim filmi çekildim. Hiç buralarda okuduğum kadar ağrılı acılı sancılı birşey olmadı. Hiç acı yok diyemem tabi ama dayanılmayacak birşey değil kolunuzu cimciriyo gibi düşünün bir kaç saniye kadar bırakınca acı ağrı sızı birşey kalmıyor. Şuan ağrım yok antibiyotik içicem 3 gün. Ve bu 3 gün ilişki yok, sonra korunma vermedi doktorum. Hatta şansın çok çok yüksek bu ay dedi. Benimkini kendi doktorum çekti.
Doktorla alakalı kesinlikle. Bizimki biraz baştan savma yapıyor sanırım. Eski usül ya da. Bilmiyorum. Fena bseydi

Bende yeni çektirdim ama anestezisis çektiremezdim canım tatlı değildir ama kendimi kasıcağımdan emindim. doktorum da anestezisis çekemem c kollu cihazım yok diyerek oldum 4 gün oluyor 3 gün antibiyotik kullandım hala kanamam devam ediyor bu normal mi?

X