rahim filmi çektirdikten kaç ay sonra hamile kaldınız??

gulumse-hayata

umuduna darılma
Kayıtlı Üye
28 Mart 2016
1.176
1.493
merhaba arkadaşlar başlıktan da anlayacağınız üzere bu sorunun cevabını merak ediyorum:) ben 2016 ekim ayında rahim filmi çektirdim ve sonucum temiz çıktı ancak üzerinden 5 ay geçmesine rağmen hala hamile kalamadım.

rahim filmi hamile kalmayı kolaylaştırır diyorlar sizce doğruluk payı var mı?

hamile kalan arkadaşlar sizler kaç ay sonra hamile olduğunuzu öğrendiniz?

İnsaallah faydasi olur canm. Baska sorunun varmi? Yada eşinin degerleri de normalse 6 aya kadar.etkisi oluyormus. İnsaallah buay tutar. Bende yeni yaptirdim bu ay.

çok saol canım bi sorun yok gibi geçen yaz dış gebelik yaşadım ameliyat sonrası 3 ay korundum rahim filmi çektirdim sıkıntı çıkmadı ama ben hala hamile kalamadım çoğu yerde okuyorum o ay ertesi ay hamile kalanlar oluyor yumurta takibimde yapıldı sıkıntı yok gibi ama olmadı bi türlü..
senin var mı bir sıkıntın kaç aydır istiyorsun bebiş. ? inş. tez vakitte hamile kalırsın sen de canım

çok saol canım bi sorun yok gibi geçen yaz dış gebelik yaşadım ameliyat sonrası 3 ay korundum rahim filmi çektirdim sıkıntı çıkmadı ama ben hala hamile kalamadım çoğu yerde okuyorum o ay ertesi ay hamile kalanlar oluyor yumurta takibimde yapıldı sıkıntı yok gibi ama olmadı bi türlü..
senin var mı bir sıkıntın kaç aydır istiyorsun bebiş. ? inş. tez vakitte hamile kalırsın sen de canım
Sagol canim. Bende prolaktin yuksek.cikti o engelleyebiliyormus. Ilac kullaniyorum. Esimin de hızı düşük:KK43: o da keciboynuzu falan kullaniyor işte. Bakalm bu hsg bize de olumlu etki yapacakmi bilemiyorum. Beklemedeyim :)

Sagol canim. Bende prolaktin yuksek.cikti o engelleyebiliyormus. Ilac kullaniyorum. Esimin de hızı düşük:KK43: o da keciboynuzu falan kullaniyor işte. Bakalm bu hsg bize de olumlu etki yapacakmi bilemiyorum. Beklemedeyim :)

umarım faydası olur canım bu bir kaç ayı iyi değerlendir hakkımızda hayırlısı olsun inş..

X