RAHİM FİLMİ (HSG) ÇEKTİRECEK OLANLAR MUTLAKA OKUMALI

Kizlar bende bugun cektirdim doktor bes gun iliski yasak dedi. Bugun yumurtalarialma bakti bir tanesi baya buyumus ben bunu dollerim bu ay seni hamile birakirim dedi ve kendinden cok emin konustu. Cuma gunu tekrar gel yumurtalarina bie daha bakalim dedi. Esimde sperm hareketsizligi var acaba bana asilama mi yapcak yoksa ne yapacak anlamadim. Birde iki gun sonra esin gelsin ozon tedavisi yapalim dedi o nasil oluyor onu da bilmiyorum bilgisi olan var mi

Sagolun kizlar bugun konustum drla agrim var deyimce muayene etti tekrar kist olusmus ya ekseninde donmus yada kan sizdiriyor iceri dedi agrin bulantin devam ederse acilden giris yap direk dedi yarin da kan vermeye gidecem kist icin huyuna bakcakmis belki atadabilir adetle kendini dedi korktum tm guzel haber aldim tupler iyi derken bu cikti basima atesimde var aanki biraz halsizlik agrim yok denecek kadar hafif Allahim nolur sorun cikmasin :KK43:

Sagolun kizlar bugun konustum drla agrim var deyimce muayene etti tekrar kist olusmus ya ekseninde donmus yada kan sizdiriyor iceri dedi agrin bulantin devam ederse acilden giris yap direk dedi yarin da kan vermeye gidecem kist icin huyuna bakcakmis belki atadabilir adetle kendini dedi korktum tm guzel haber aldim tupler iyi derken bu cikti basima atesimde var aanki biraz halsizlik agrim yok denecek kadar hafif Allahim nolur sorun cikmasin :KK43:
Soğan kürünü bi aratır iyi geliyor diye biliyorum canım

Merhabalar size bir sorum olacak aydinlatirsaniz sevinirim. Bundan 3 ay önce dis gebelik geçirdim. İğneyle sonlandi. Degerim 4000lerdeyken odak noktayı cok geç buldular cok küçüktu ve bebek tüplerde değil yumurtalığın kenarindaydi. Hsg tüplerin acik olup olmadığını anlamak için çekiliyor fakat benim tuplere bile inmeden yumurtalığın kenarina bir yere tutunmustu takrarlanmasindan korkuyorum.doktorum henüz bir sey soylemedi çekip cekmemekde kararsizim

X