Rahim filmi ile hamile kalan var mı?

Sbmlk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2021
12
3
26
Merhaba ben doktorumu değiştirdim diğeri kist var demişti bu doktorum iyileşmişsin falan dedi ama bi tarafımda yumurta görünmedi diğer tarafım da 5 6 tane var dedi diğer doktoruma 2 3 aydır gidiyodum şuanki yanlış tedavi uygulamış falan dedi bu rahim filmi nasıl oluyo yani kimi hamile kalıyomuş o ay doktorum bana bayıltıp yapcaz dedi ağrılı oluyomuş galiba çektirip hamile kalan var mı acaba😊

Rahim filminden sonra gebe kalanlar var ama Rahim filmi çektirdikten sonra kesin hamile kalınacak diye birşey yok canım, bende çektirdim ve çektiren çok tanıdığım var hiçbirimiz hamile kalamadık, rahim filmini çektirin eşiniz ve siz gerekli thlilleri yaptırın rahim filmi evet ağrılı bir işlem ama bence gözünüzü korkutmaya gerek yok ben anestezi almadan yaptırıdım bütün işlem toplasan 10 dk sürüyor, çekilen acı saniyelik 15-20 saniye siz anestezi alacaksanız hissetmezsiniz zaten sonrasında ağrı sızı olmuyor.

Merhaba ben doktorumu değiştirdim diğeri kist var demişti bu doktorum iyileşmişsin falan dedi ama bi tarafımda yumurta görünmedi diğer tarafım da 5 6 tane var dedi diğer doktoruma 2 3 aydır gidiyodum şuanki yanlış tedavi uygulamış falan dedi bu rahim filmi nasıl oluyo yani kimi hamile kalıyomuş o ay doktorum bana bayıltıp yapcaz dedi ağrılı oluyomuş galiba çektirip hamile kalan var mı acaba😊
Bende iki ay evvel çektirdim. Hamile değilim. Tüp bebeğe baslicaz biz. Amh düşük olduğu için. Rahim filmini ben anestezi almadım. Almadigim halde öyle çok zor felan değildi. Devlet Hastanesi'nde çektirdim.

Ben bu ay çektiedim bu ay hamile kaldım ama klomen de kullandım açıkçası hangisi etkili oldu olacağı mı vardı bilemiyorum. Anestezi almadan çekindim, c kollu cihaz ise acısız oluyor ve anesteziye gerek kalmıyor. 5 dk sürmemiştir herhalde işlem.

X