Gebeliğe Hazırlık Rahim filmi...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
hiç korkma korkulacak kadar büyük bir işlem değil ben salı ğünü çektırdım toplam da başlayıp bıtmesı beş dk surdu anestezi bile isteme yani
Nerede çektirdinz acaba özeldemi devlet hastanesindemi doktorunzda girdimi

Kızlar bende ocak ayında çekildim özelde..

Kişisine göre değişiyormuş ağrılı olup olmaması benim ağrılı geçmişti ve ilacı biraz fazla sıkmışlar bana 10 dk ya yakındı sanırım benim ki sırt üstü uzanıyorsun ayaklarını kendine doğru çekiyorsun , allaha şükür benim tüplerim felan açıktı.

Dayanılmicak kadar değil yani acısı

Konyada rahim filmi çektiren varmı arkadaşlar varsada nerede çektirdiz

Nasil da denk geldik bakin şu işe:/ neyse ben konya baskent hastanesinde cektirdm en uygunuda oraydi sorduklarimdan bana en yakin olani da.tavsiye ederim

Ben anestezisiz 300liraya cektirdm şok oldum a sinif hastanede oyle fiyati duyunca.doktor yapiyor zaten islemi bide rontgen teknisyeni oluyor isinin basinda.anestezi icin 60 lira daha veriyorsunz

Cok yuksekfiyat vermisler bende sali gnu cektrdim anestezili olarak 300 tl anestezi icin ucret verdm sadece 15 dkkaya islem btms yarm saate uyandm ck rahat yapildi islem

ben anestesı almadım demekkı hastaneden de fıyatlar değişio toplam da beş dk sürdü

Ben 2 kez çektirdim. Aneztezisiz. İkisinde de acı ağrı hissetmedim.

İlk çektirdiğimde tüplerim tıkalı çıktı. Laparoskopi ameliyatıyla açıldı tüpler. 10 gün önce tekrar çektirdim kontrol amaçlı. Çok şükür iki tüpümde açık çıktı.

Nerde çektirdin
Haline şükretmen lazim canım ne kadar güzel yumurtlama nda sıkıntı yok en azından incir kuru yapabilirsin adettin bitince rahim filmine gelicek olursak ben de özelde 90 TL ye çektirdim kişiden kişiye değişiyor acı valla benim acıdı biraz adetim bitti ertesi gun gel dedi doktor bende öyle çektirdim benim sol tupumde yapisiklik varmış sağolsun doktor o sıvı basincla açtı her sorun sıkıntı ortaya çıkıyor valla sorun falan varsa inş seninde kolay geçer canım o kadar dayanilmiycak bi ağrı değil korkma sakin ol rahatlıkla cektirirsin
90 tl ye

X