Rahim filmim tuhaf değil mi? Anlayanlar

Niloya444

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2020
2.643
1.738
anlayanlar varsa yorumlar mı hanımlar

Eklentiler

• resim.png
    resim.png
    414 KB · Görüntüleme: 56
Usenmedim kendi rahim flim im ile karsilastirdim. Bence rahminizde darlik yok normal gorunumde egrilik varsa bile bu engel mi bilemem. Sol tupunuzde sivi neden yukari dogru gitmis acaba instagram dan cevat bayrak a mesaj atarak sorabilirsiniz. Bende sormustum doktorum t rahim dedi ama cevat bey sinirda histeroskopi ye gerek yok demisti.

Neden tuhaf dediniz anlayamadım, tüpleriniz acık gözüküyor ve rahım normal boyutlarda duruyor t seklinde değil yamuklugunu diyorsanızda bazılarının oyle olabilirmiş bendede cok hafıf sola dogruydu mesela doktor bu bişey demek değil demişti🤗

Usenmedim kendi rahim flim im ile karsilastirdim. Bence rahminizde darlik yok normal gorunumde egrilik varsa bile bu engel mi bilemem. Sol tupunuzde sivi neden yukari dogru gitmis acaba instagram dan cevat bayrak a mesaj atarak sorabilirsiniz. Bende sormustum doktorum t rahim dedi ama cevat bey sinirda histeroskopi ye gerek yok demisti.
teşekkürler

Benim rahim filmime de 1 kadın doğumcu +1 prof kadın doğumcu sorun yok dedi. Başka bir prof çok da net görünen bir sorunum varmış gösterdi. O sebeple histereskopi oldum. Bence kesinlikle farklı görüş alın.
teşekkürler sorucam bir kaç hocaya daha

Neden tuhaf dediniz anlayamadım, tüpleriniz acık gözüküyor ve rahım normal boyutlarda duruyor t seklinde değil yamuklugunu diyorsanızda bazılarının oyle olabilirmiş bendede cok hafıf sola dogruydu mesela doktor bu bişey demek değil demişti🤗
yamuklak var gibi bunu için tuhaf dedim belki engel sebeplerden biri olabilir mi diye

Başka doktorlara da danışın benim filimde çekilen yer sıkıntı yok demisti 2 aşılama yaptırıp olmayinca aynı rahim filmini 2 sene sonra başka bı yerde gösterdim tüp bebek prof u ve hidrosalpenks demişti ve doğru çıkmıştı laparoskopi olmuştum tüp un biri alındı doktor dan doktora farkediyo

X