RAHİM ŞEKİL BOZUKLUĞU

Ada0134

Bazı seylerın gerceklesme ıhtımalı artık hıc yok!
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2015
19
193
44
  1. Merhaba arkadaşlar, bende rahim şekil bozukluğu varmış. Bir çok dr'a gittim hepsi farklı şeyler söyledi bir bozukluk olduğunu söyledi ama hiç biri net bir şey söylemedi taa ki en son gittiğim Dr'a kadar, rahmimin 4' te 3' üne yakın yokmuş doğuştan olan bir şeymiş ameliyat olmak riskliymis eğer ameliyatla genişlerse rahim delinir ve ölebilirmisim ameliyat çok riskliymis.(oysa önceki dr'lardan biri acil ameliyat olmam gerektiğini söylemişti.) Bu şekilde hamile kalma şansım yokmuş ve tüp bebek yaptırsam % 15 şansım varmış, erken doğum ve düşük riskim çok çok fazla :KK43: bebek prameture olacak ama bu noktaya kadar gelinebilecek mi en büyük sorun bu :KK43: ne yapacak bilmiyorum sürekli dr araştırıyorum her gittiğim dr hep ümitsiz konuşuyor ve birde ameliyat olmam konuşun da hepsi farklı konuşuyor. Benim durumum da olan arkadaşlar var mı? Varsa eğer nasıl bir yol izlediler bana yardımcı olabilir misiniz? Ya da bu konuda bildiğiniz çok iyi bir hekim var mı? Lütfen yardımcı olurmu sunuź? :KK43:

Rahmim gelişmemiş,yarımmış yani bebeğin gelişebileceği kadar yokmuş, geçen yıl hamile kalmıştım ve 2 aylıkken öldü.:KK43:

Anne karnında bir takım kanallarımız birlesip rahim vajinamiz olusuyor. Onlarla alakalı bir aksaklik demekki sizinki.

Isinde konjenital uterus hastalıkları hekimleri problemleri olarak aratırsanız belki bir seyler bulabilirsiniz.

Öldü derken düşükmü yaptiniz
Hayır düşük yapmadım karnım da ölmüş 10 gün sonra kürtajla aldı doktor. ( kalp atışlarını bir defa bi kere duyduk sadece dr suphelendi haftaya gel bir daha dinleyelim eğer kalp atışı olmazsa gebelik sonlanacak dedi 1 hafta sonra gittiğim de yine kalp atışı yoktu 3 gün sonrasına gün verdi kürtaj için:KK43: )

Hayır düşük yapmadım karnım da ölmüş 10 gün sonra kürtajla aldı doktor. ( kalp atışlarını bir defa bi kere duyduk sadece dr suphelendi haftaya gel bir daha dinleyelim eğer kalp atışı olmazsa gebelik sonlanacak dedi 1 hafta sonra gittiğim de yine kalp atışı yoktu 3 gün sonrasına gün verdi kürtaj için:KK43: )
Karnında ölmesi de düşük oluyor. Ben de 4 ay önce 10 haftalik düşük yaptım.kalp atışını duymuştum. 8. Haftadan itibaren kalp atisinin sesi duyulmadi ama görüntüsü vardı. Sonra o da durdu. Kürtajla alındı.

Karnında ölmesi de düşük oluyor. Ben de 4 ay önce 10 haftalik düşük yaptım.kalp atışını duymuştum. 8. Haftadan itibaren kalp atisinin sesi duyulmadi ama görüntüsü vardı. Sonra o da durdu. Kürtajla alındı.
Çok üzüldüm çok geçmiş olsun Allah hayırlısıyla sağlıklı bir evlat versin.

Gecmis olsun ayni sey basima geldi ve bende rahim bozuklugu yok yani sagliksiz bebekte kendini sonlandirabiliyor. Lutfen bir egitim ve arastirma hastanesinde mumkunse prof a tedavinizi olun. Rabbim dilerse olur umudunuzu kaybetmeyin.

Canım çok geçmiş olsun. Ne yaptı. Rahim şekli ile ilgili durumunu Benin de T rahim iş.

Unicorn rahim bende de var erken ve ileri hafta bebek kaybım da var. Şimdi gökkuşağı bebeğimi bekliyorum. Histeroskopi rahim genişletme gibi operasyonlar bize çok riskli oluyor. Lütfen bu konuda uzmanlaşmış birine görünün. Ben araştırırken karşıma hep yücel karaman çıkıyordu. Bir araştırın siz de.

X