Rahim t şekli mi yardımcı olur musunuz ?

boniiboncuk

Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2021
977
346
Kızlar merhaba benım ilk aşılama olumsuz sonuçlandı sonrasında dış gebelık geçirdim
Onun uzerınden 1 yıl geçti tekrar aşılama yapıldı o da olumsuz sonuçlandı
Sımdı ozelde bi doktor araştırdım rahim filmimi aldım hastaneden onu 1yıl 7 ay once çektirmiştim bugun baktıgımda rahmının seklı normal gibi gelmedi araştırdıgımda t rahım gibi görünüyor siz bakar mısınız bi
Sizce durum nedir
T seklındeyse tedavısı nasıl oluyor yardımcı olur musunuz

Eklentiler

• DB88C8C0-6296-4ED3-BEE2-59037C894BD4.jpeg
    DB88C8C0-6296-4ED3-BEE2-59037C894BD4.jpeg
    261 KB · Görüntüleme: 100
Bence T değil. Belki sol taraftaki çıkıntıya çizik atmak gerekebilir. Hem tutunmayı da arttırır. Benim o hafiflikte tepede çıkıntı vardı çizik atıldı. Ertesi ay hamile kaldım.

Kızlar merhaba benım ilk aşılama olumsuz sonuçlandı sonrasında dış gebelık geçirdim
Onun uzerınden 1 yıl geçti tekrar aşılama yapıldı o da olumsuz sonuçlandı
Sımdı ozelde bi doktor araştırdım rahim filmimi aldım hastaneden onu 1yıl 7 ay once çektirmiştim bugun baktıgımda rahmının seklı normal gibi gelmedi araştırdıgımda t rahım gibi görünüyor siz bakar mısınız bi
Sizce durum nedir
T seklındeyse tedavısı nasıl oluyor yardımcı olur musunuz
t rahım boyle olmuyor. normal rahmın var. teshıs olarak t rahım tanısı mı kondu? doktorun ölcum yaparak sana bunun dusuk yada erken doguma etkısınınn olup olmadıgından bahsederdı oyle bısey olsa.

t rahım boyle olmuyor. normal rahmın var. teshıs olarak t rahım tanısı mı kondu? doktorun ölcum yaparak sana bunun dusuk yada erken doguma etkısınınn olup olmadıgından bahsederdı oyle bısey olsa.
Ypk hayır oyle bir teşhis koyulmafı dedıgınıx gibi rahım normalmış
Ben doktora gitmeden kendım yorumlamıştım o da yanlışmış

X