Rahim Yapışıklığı Yaşayanlar Yardım Edebilir Mi?

Lady94

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2018
118
76
29
Merhaba arkadaşlar. Bundan 8 ay önce kürtaj oldum. İki ay geçtikten sonra tekrar düşünmeye başladım. 3 ay önce kimyasal gebelik geçirdim. Kürtajdan sonra adetimi 30. Gün oldum eskiye göre bi tık az geldi. 5 gün sürerdi adetim ilk iki gün çok yoğun 3. Gün orta 4 ve 5 te lekelenme şeklinde oluyordum. Kürtajdan sonra ilk iki gün aynı sonrasında biraz azalıyor. Acaba rahim yapışıklığı olabilir mi? Bir doktoruma durumu anlattığımda ultrasondan muayene edip öyle birler yok dedi. Ama ben gebe kalamıyorum 6 aydır. Ultrasondan bakılarak rahim yapışıklığı anlaşılır mı ? Şimdiden teşekkür ederim 🙏

Aynı şeyi bende yaşadım maalesef rahim filmi dışında hiçbir sekilde yapışıklık olduğu ortaya çıkmıyor. Kürtaj sonrası sol tüpüm tıkanık ve sağ bölgede yapışıklık çıktı. Dün histeroskopi oldum yapışıklık için vakit kaybetmeden rahim filmi çekilin. İstanbulda iseniz gittiğim yeri öneririm

İstanbul’a gitme imkanım var nerede acaba önereceğiniz yer bir de ücreti var mı varsa ne kadar ? Yapışıklık olduğundan nasıl şüphelendiniz adet görmediniz mi yoksa azalma mı vardı? Çok soru sordum kusura bakmayın 🙏

X