Rahimde çok yumurta görünüpte amh nasıl düşük çıkar 🧐☹️

Haklısın canım üzülünce yükselmiyor amh🙄 ama insanın elinde değil işte. Saraçoğluna yazdım 4 kür önerdi sırayla yapacağım şimdi ilkin 15 gün soğan kürü sonra 21 gün testere dişli Aslan pençesi sonra 21 gün Aslan parçası Civanperçemi sarı kantaron karışıma bir çay var onu içeceğim daha sonra hayıt tohumu kürü var onu yapacağım daha sonra da incir havuç kürü yapacağım bakalım artık ben bekarım vaktim var yani. Sen evli misin Fsh kaç
Evet canım evliyim aslında benim fsh düşük fsh yüksek olursa amh düşük oluyor diye duymuştum fshm 5.18

polikistik över yumurtalıkta inci gibi yumurtaların dizilmesi canım, rahim ayrı onunla ilgisi yok. Onu bir daha sor emin olmak için bir de LH/FSH oranı yüksek oluyor
Lh normal fsh biraz yüksek 13 olsaydı doktor derdi ve ona göre ilaç verirdi bişeyin yok çok sağlıklı rahim dedi.

Düzenli adet görüyorum aslında canım her ay adet oluyorum, ama bunla alakası yokmuş galiba
Peki neyle alakası var yani her adet gördüğünde yumurta kaybediyorsun e sen ayda 1 oluyormuşsun niye değerin bu kadar düşük ki. Hadi ben ayda 2 defa adet görüyorum benim düşük olabilir. Allah iyilik versin ne diyim

genelde doktorlar inci gibi dizili tabirini pkolular için kullanırlar. sana o şekilde tarif edip pco yok demesi ilginç. 🤷🏻‍♀️ ilhytzehra ilhytzehra , ben de bi kaç doktordan değişik dönüşler alıyorum kime inanacaz sapıttık 😓

Eklentiler

• D9E56DF0-E5BF-4183-94D1-93F19DE59541.jpeg
    D9E56DF0-E5BF-4183-94D1-93F19DE59541.jpeg
    94,7 KB · Görüntüleme: 39
anladım canım sen gördün değil mi ultrasonda şu şekilde miydi ?
Yok Böyleydi canım hatta bu keselerin içinde birer yumurta vardı doktor büyüklüğü gayet güzel dedi

Eklentiler

• 09E69759-3236-4C7C-A998-872E3573F60E.png
    09E69759-3236-4C7C-A998-872E3573F60E.png
    226,5 KB · Görüntüleme: 29
Yok Böyleydi canım hatta bu keselerin içinde birer yumurta vardı doktor büyüklüğü gayet güzel dedi
bu tipik bir pco görüntüsü canım internetten aldığım. böyleyse eğer rezervinin düşük değil aksine yüksek çıkması lazım. istersen amh bir kere daha yaptır. benim de aynı bu şekilde amh istemediler henüz. benim attığım resmi kasstettim bı arada pco diye. inşallah senin değildir rabbim gönlünw göre versin 🙏🏻

Peki neyle alakası var yani her adet gördüğünde yumurta kaybediyorsun e sen ayda 1 oluyormuşsun niye değerin bu kadar düşük ki. Hadi ben ayda 2 defa adet görüyorum benim düşük olabilir. Allah iyilik versin ne diyim
Bende anlamadım kuzum hayırlısı olur inşAllah 🤲🏻

bu tipik bir pco görüntüsü canım internetten aldığım. böyleyse eğer rezervinin düşük değil aksine yüksek çıkması lazım. istersen amh bir kere daha yaptır. benim de aynı bu şekilde amh istemediler henüz. benim attığım resmi kasstettim bı arada pco diye. inşallah senin değildir rabbim gönlünw göre versin 🙏🏻
Canım işte pko olsaydım dediğin gibi amh düşük çıkmazdı. Bu ay başka bir hastanede tahlilleri yenileyeceğim bakalım artık. Rabbim herkese şifa versin.

X