Rahimde perde(septum) ameliyatı

Mirayssssss

Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2020
275
117
26
Merhaba kızlar aranızda Rahimde perde ameliyatı olan varmı hangi ilde hangı doktora oldunuz ben Denizlide yaşiyorum ama Bi doktor il dışında olmanı öneririm dedi kafam çok karişik nolur yardım ameliyat olup kaç ay sonra hamile kaldınız

Selinby61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2019
3.639
2.003
Merhaba kızlar aranızda Rahimde perde ameliyatı olan varmı hangi ilde hangı doktora oldunuz ben Denizlide yaşiyorum ama Bi doktor il dışında olmanı öneririm dedi kafam çok karişik nolur yardım ameliyat olup kaç ay sonra hamile kaldınız
Trabzon da prof cavit karta oldum. İslemden sonra 1 defa adet gordum sonraki ay hamile kaldim

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 144 gün geçti.

Mirayssssss

Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2020
275
117
26
Trabzon da prof cavit karta oldum. İslemden sonra 1 defa adet gordum sonraki ay hamile kaldim
Ne kadar ücret ödediniz üniversitedemi oldunuz özelde mı zor Bi ameliyat mıydı çok agrınız acınız oldu mu

Selinby61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2019
3.639
2.003
Ne kadar ücret ödediniz üniversitedemi oldunuz özelde mı zor Bi ameliyat mıydı çok agrınız acınız oldu mu
Universitede. Para almadi. Agrim vs olmadi kolaydi 3-4 saat hastanede kalip eve ciktim. Sonraki surecte oldukca rahatti bi problem yasamadim

bebekedi

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2017
1.162
1.792
Bugun oldum daha az önce ciktım hastaneden ankara koru hastanesi Aydan biri mutlaka öneririm

Selinby61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2019
3.639
2.003
Alla alla neden düşüyor acaba üniversitede araştırıldımı
Evet canim universite araştırdı istanbulada gonderdik genetik test bisey cikmadi ya bulunamadı gereken her inceleme yapilmadi yada bisey yok tamamen tesadüf düşükler

bebekedi

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2017
1.162
1.792
Geçmiş olsun canım denizlide oturuyorum bnde üniversite de olcam gibi doktor araştırıyorum nasıl geçti ameliyatın ağrı acı oldu mu açıkmı yaptılar kapalı mı tamamen mı almişlar perdeyi
Tamamen almislar usg da 1 cm in altinda gorunuyordu ama baya buyuk actik dedi kapali oldu histereskopi esliginde 1 saat surmus ama guzelnoldu dediler agri cikinca biraz vardi ama sonra gecti su an hafif kanamam var

Mirayssssss

Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2020
275
117
26
Tamamen almislar usg da 1 cm in altinda gorunuyordu ama baya buyuk actik dedi kapali oldu histereskopi esliginde 1 saat surmus ama guzelnoldu dediler agri cikinca biraz vardi ama sonra gecti su an hafif kanamam var
Bana gerekirse karnından bir ıkı delik açariz dediler senın açmiş lar mı banada perden baya kalın ve derin dediler ameliyattan sonra tekrar rahim filmimi çekiliyor