Rahimi görünmeyenler

Masal13

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2018
16
2
Aranızda Rahimi görünmeyenler varmı? Bu konuda sıkıntısı olanların nasıl bir tedavi süreci oldu teşhis tanı kesin olarak hangi tetkikler sonucu konuldu? Bu konuda doktorların yanılma olasılığı oldumu? Bu konuda bilgilendirirmisiniz lütfen.

Siz geçende rahmi hsg de gözükmeyen kişi misiz ? Konu açmıştınız hatta ?

Hayır ben hiç hsg çektirmedim ve daha öncede hiç bu konu ile ilgili konu da açmadım yeni açtım.

Aranızda Rahimi görünmeyenler varmı? Bu konuda sıkıntısı olanların nasıl bir tedavi süreci oldu teşhis tanı kesin olarak hangi tetkikler sonucu konuldu? Bu konuda doktorların yanılma olasılığı oldumu? Bu konuda bilgilendirirmisiniz lütfen.
nasıl yani gözükmüyor ? Ultrasonda mı rahim gözükmüyor ? hsg çektirirseniz kesin tanı konmuş olur : )

nasıl yani gözükmüyor ? Ultrasonda mı rahim gözükmüyor ? hsg çektirirseniz kesin tanı konmuş olur : )
Hsg istenmedi hiç gözükmediği için hsg ye gerek duymadılar mr net teşhismiş yanılma olsalığı yok deniliyor ve daha fazla araştırılmıyor malesef.

Hsg istenmedi hiç gözükmediği için hsg ye gerek duymadılar mr net teşhismiş yanılma olsalığı yok deniliyor ve daha fazla araştırılmıyor malesef.
siz gidip nir görüntüleme merkezinde istwğe bağlı çektirebilirsiniz.

Evet ultrasonda ve mr görünmediği için yok deniliyor ve hergangi bir tetkik istenmiyor.
banada çok şey söylediler rahimle ilgili en son tüp bebek merkezindeki dr ile görüştüm çok şükür hiç bir sorun olmadığını söyledi isterseniz birde tüp bebek dr ile görüşün gerçekten normal jinekolog ve k.dogum dr larina gore daha iyi inşallah güzel haberler alırsın tek bir dr ile kalma

rahım yoksa adet kanamanız da mı olmadı bu zamana kadar? nasıl gorunmez? bı yanlıslık olmalı.

33 yasında mı aldıniz bu teşhisi? 🤦🏻‍♀️
Hayır bu zamana kadar gittiğim doktorların sürekli söylediği teşhis buydu yani bu teşhisi özel hastanelerde yapılan mr sonucuna göre söylenen teşhisti çok fazla araştırılmadan direk mr sonucuna göre söyleniliyor iyi bir görüntüleme merkezi araştırıyorum bu yüzden.

Hayır bu zamana kadar gittiğim doktorların sürekli söylediği teşhis buydu yani bu teşhisi özel hastanelerde yapılan mr sonucuna göre söylenen teşhisti çok fazla araştırılmadan direk mr sonucuna göre söyleniliyor iyi bir görüntüleme merkezi araştırıyorum bu yüzden.
Hsg mi istiyorsunuz?

Hsg hiç çekilmedi görüntüleme merkezindeki cihazlara göre öneride bulunulur belki daha uzun bir sürede incelenir enazından yani bu duruma göre ne cihazı önerirler bilmiyorum.
Ultrason ve mr da tıbbi görüntüleme cihazları zaten.🤷🏻‍♀️

Hiç adet olmadınız o zaman bu yaşa kadar ?

X