Rahmi yarım perdeli olan kişi amelıyat olmak zorunda mı ??

Asobjk

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2020
109
41
rahim perde Operasyon olan kısıler hangı hastanede yaptınız nerelerı önerıyosunuz ?? İstanbul avrupa yakası. Bide fiyatları ne kadar ?? Perde amelıyatı sonrası ne kadar sure sonra hamıle kaldınız

Son düzenleme:
Bu konuyu daha önce açtınız ve çok da güzel cevaplar verildi size.

Hangı hastamede yaptırdıklarını ve fıyatı sormamıstım o yuzden bılgı almak ıstedım
Ben oldum histereskopi 3000 tl fiyatı Özel kocaeli hastanesi. Herkes burda yaşadığı şehri söylemek istemeyebiliyor bazen. Sizin teşhisi koyan doktorla görüşseniz daha iyi olur belki.

Ben oldum histereskopi 3000 tl fiyatı Özel kocaeli hastanesi. Herkes burda yaşadığı şehri söylemek istemeyebiliyor bazen. Sizin teşhisi koyan doktorla görüşseniz daha iyi olur belki.
İstanbulda hangı hastane daha ıyı agrısız olsun ıstıyorum korkuyorum cunku bıraz. fıyatı onemlı degıl de o yuzeen bılgı almak ıstemıstım 🤷🏼‍♀️

Perdenin durumu ile alakalı mesela bnde yarım perde düşünüldü histeroskopi yapıldı perdenin fazla olduğu ve yapışıklığın fazla olduğu görülünce laparoskopiye çevirildi yani histereskopi tanı amaçlı yapılmış tedavi laparoskopi ile yapıldı.yeşilköy acıbademde oldum ameliyatımı ve 14 ay sonra hamile kaldm

X