Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

Ramazan bayramımız kutlu olsun…. Aramızdan ayrılan tüm sevdiklerimizin de mekanları cennet olsun inşallah 🤲🏼🌸🌸

Buruk bir bayram yaşıyoruz. Dualarımız bir daha böyle felaketler yaşanmaması için. Rabbim ailelerini kaybedenlere, evsiz yurtsuz kalanlara sabır versin. Ölenlere ise Allahtan rahmet diliyorum. Ben de babasız bir bayram geçiriyorum. Sanki bayram değilmiş sıradan bir günmüş gibi bir hava var evde.

Yine de buradaki herkesin bayramını kutluyorum nice bayramlar dilerim.

Bugun babamsız ilk bayramım elini degil topragını öptüm bayramlaştım 15 gün oldu gideli öyle zor geldiki bana nefes alamıyorum

Sessiz kutlayın bayramı çünkü bazı evlerin namazdan dönen babası, bazı evlerin kahvaltı hazırlayan annesi olmayacak.
Usulca kutlayın öksüzleri, yetimleri ağlatmayın.
Yavrusunu kaybetmiş anaların, babaların yarasına tuz basmadan canını acıtmadan kutlayın.
Yüzüne, sesine, gülüşüne, nefesine hasret kalanlar var, usulca kutlayın.
Yüreği yanmışların yüreklerine sen ferahlık ve Allah'ım....
Rabbim ölmüşlerimize rahmet, kalanlarımıza ferahlık ve dayanma gücü versin.

Hepinize hayırlı bayramlar
Ne dogru sozler ve de ne anlamli bir cagri..
Rabbim eksik kalmislari eksik kaldiklari yerden tamamlasin..

Sessiz kutlayın bayramı çünkü bazı evlerin namazdan dönen babası, bazı evlerin kahvaltı hazırlayan annesi olmayacak.
Usulca kutlayın öksüzleri, yetimleri ağlatmayın.
Yavrusunu kaybetmiş anaların, babaların yarasına tuz basmadan canını acıtmadan kutlayın.
Yüzüne, sesine, gülüşüne, nefesine hasret kalanlar var, usulca kutlayın.
Yüreği yanmışların yüreklerine sen ferahlık ve Allah'ım....
Rabbim ölmüşlerimize rahmet, kalanlarımıza ferahlık ve dayanma gücü versin.

Hepinize hayırlı bayramlar
Okadar haklısın ki ki bence bu bayram turkiye nin kara bayramı olarak yas tutulmaliydi

X