Randevu Gününü Beklerken Yaşadığım Psikoloji

fildisisahili

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2015
2.244
2.857
Offf çok heyecanlıyım çok. Bir o kadar da tedirgin. o_O

2 Kasımda doktor randevum var. Kısmetse bebeğimizin cinsiyetini öğreneceğiz. Fakat zaman geçmiyor. Son randevu ile arada 1 ay var. Sanki 30 yıl bekledim yahuuu :KK69:

Bir taraftan ne olacak nasıl gidecek diye tedirginim. Bebeğimin hareketlerini de hissetmediğim için belki de. Nasıl durumu diye sabah akşam düşünüyorum. Bu sabah serviste içimden "bebeğim ne olur iyi olduğuna dair bir işaret ver seni merak ediyorum" dedim. Karnımda bir kıpırdanma oldu sanki. Ama hareketi mi, başka birşey mi, psikolojik mi karar veremedim.
Benden başka bunları düşünen varmı, yoksa ben mi çok problem ediyorum kızlar?:110:

merhaba canım, öncelikle hayırlı olsun. Ben de senin gibiyim. Çok fazla takmıyormuş gibi görünsem de içten içe merak ediyorum. Dediğin gibi bir önceki muayane ile 1 ay var arada, zaman geçmek bilmiyor. Hareketleri de hissedilmediğinden orda mı yaşıyor mu napıyorr insan merak ediyor gerçekten. Nezaman bu şekilde meraklansam rüyamda hep tekmelerken görüyorum :) bizim daha 3 hafta var kontrole. Cinsiyeti de ozaman belli olcak. Zaman geçmiyooooo :)

merhaba canım, öncelikle hayırlı olsun. Ben de senin gibiyim. Çok fazla takmıyormuş gibi görünsem de içten içe merak ediyorum. Dediğin gibi bir önceki muayane ile 1 ay var arada, zaman geçmek bilmiyor. Hareketleri de hissedilmediğinden orda mı yaşıyor mu napıyorr insan merak ediyor gerçekten. Nezaman bu şekilde meraklansam rüyamda hep tekmelerken görüyorum :) bizim daha 3 hafta var kontrole. Cinsiyeti de ozaman belli olcak. Zaman geçmiyooooo :)
İki günüm kaldı. Hayırlısıyla o da bitse bir an önce. Sadece sağlığı iyimi öğreneyim yeter. :anneadayı:

Artık beklemekten sinirlerim bozuldu akşam galiba, önce gülme krizine girdim, sonra ağlamaya başladım. hüngür hüngür ağladım :KK70::KK70::KK70:

:) :) hayırlı uğurlu olsunn. geç olmuş ama sonuç güzel olmuş. İlk bebeğinizdi sanırım. Allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin
Çok teşekkür ederim. Evet ilk bebeğim. O yüzden heyecanım daha da büyük sanırım. İnşallah sizin de randevu gelir bir an önce de siz de öğrenirsiniz.
Sizin ikinci bebekmi hayırlısıyla?

Çok teşekkür ederim. Evet ilk bebeğim. O yüzden heyecanım daha da büyük sanırım. İnşallah sizin de randevu gelir bir an önce de siz de öğrenirsiniz.
Sizin ikinci bebekmi hayırlısıyla?

evet, ikinci bebeğim. Kızım var, 6 yaşında. İkincisi için herhangi bir cinsiyet beklentim yok ama yine de çok merak ediyorum.:KK73:

Yine ikinci bir uzun bekleyiş. Tam 10 gün var bebeğimi görmeye. Umarım herşey yolundadır. Nedense sürekli kafamda acaba gelişimi yerinde mi, yeteri kadar besin alıyorummu diye kaygılanıyorum. :KK64:

Yine ikinci bir uzun bekleyiş. Tam 10 gün var bebeğimi görmeye. Umarım herşey yolundadır. Nedense sürekli kafamda acaba gelişimi yerinde mi, yeteri kadar besin alıyorummu diye kaygılanıyorum. :KK64:

Yahu sanki bu mesajı yazalı iki ay geçti. Geçse günler çabucak bitse. Hayırlısı ile kızımı görsem yine.
Perşembe gününe koskoca 3 gün varrrrr :KK43:

X