RANDEVUSUZ OZEL HASTANEDE MUAYENE LUTFEN FIKIR VERIN

bebegimveben07

PRENSIM GELIYOR
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2016
77
58
31
Mrb bayanlar.gebeligimin 32.haftasindayim su an.surekli her ay gittigim doktorum var ozel hastanede..doktorum bu 1 hafta izinli oldugu icin onumuzdeki hafta pazartesj randevu icin aradim cunku 32.hafta calisamaz raporu almam lazm artik izne ayriliyorum hemsiresi ayin 13 unde gelirsjn diye konustuk fakat hastaneyi aradm randevu icin pazartesi randevysu doldu doktor beyin dedi falat hastaneye gelir sira alarak muayene olabilirsin beklersin biraz dedi..2.sefer tekrar aradim sordum diger sekreter de aynisini dedi fakat sabah 8 bucuk gbi gelip sira alabilirsin dedi fakat kizlar benim sabah gitmem cok zor esimin okulu var.biz esimle oglen 1 gbi felan gidip sira alip muayene olalim diyoruz ama bi yandan korkuyorum ya sira vermezlerse diye daha onceden randevusuz gudip giris yapip sira ile muayene oldum fakat doktor cok yogun olursa sira vermezlermi 1 bucuktan 4 e kadar hastanedeler zaten ki benim bu rrapory kesin almam lazim cunku izne ayrildim artik ne yapayim akil verin

Benimde 2 hafta önce dr'um hastane değiştirdi. Kontrol icin baska bir dr'a gittim. Randevu vermediler telefonla saatler dolu diye. Siz gelirseniz aradan alırlar dediler. Gittiğimde 2 gbiydi. 3te alındım muayeneye. Bence alırlar sıkma canını hemde rapor olaylarını zaten gidince soruyorlar kacıncı haftadasınız diye. Sıkıntı olacagını düsünmüyorum. Biraz beklersin en fazla.

X