Red yedim

kimliksizkedi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2019
627
805
Günaydın herkese . Sürekli iletişimde olamayacağım, Hoşlandığım bir çocuk vardı. Hatta bana buluşma teklif etmişti. Ama kendisinden ses Seda çıkmamıştı.önceki konumda yazmıştım zaten Ben de içimdeki hisler toksik olmaya başladı, söylersem ne kaybederim vs diyerek dürüst bir şekilde içimdekileri söyledim.Olursa olur olmazsa da yoluma bakarım diye.Onu daha yakından tanımak istediğimi, birlikte zaman geçirmek istediğimi vs. Söyledim.
inanılmaz kibar olgun karşıladı ama biraz da beklenen son red yedim.
Sevgilisi olmadığını adım gibi biliyorum ama bana yalan söyledi sevgilim var dedi.
Yani evet önüme bakmalıyım, beni istemeyeni ben hiç istememeliyim
Ama şu da canımı çok sıktı: Ben karşımdaki insana düpdürüst olarak duygularımı açıyorum karşındakinden dürüstlük beklerim. Yalana ne gerek var? İlişki düşünmüyorum deseydi gayet açıklayıcı ve tatmin edici bir cevap olurdu. Ve öyle deseydi de yapışan bir tip değilim ki sevgilim var diyerek uzaklaştırmaya çalışıyor?
Red yiyince bu kadar üzüleceğimi de tahmin edemezdim garip duygular yaşıyorum bu dönemde :KK43:
Öyle işte.İçimi döküp dertleşmek istedim.

Sevgilisi olmadığından ve yalan söylediğinden nasıl bu kadar emin oluyorsunuz? Ben kendimden bile bu kadar emin değilim.
Kendi ağzıyla söyledi çünkü olmadığını. O biraz uzun hikaye. Ama şöyle söyleyim sevgilisi olmadığını söylediğinde beni ben olarak yani red ettiği kız olarak bilmiyordu başka biri sanıyordu

Kendi ağzıyla söyledi çünkü olmadığını. O biraz uzun hikaye. Ama şöyle söyleyim sevgilisi olmadığını söylediğinde beni ben olarak yani red ettiği kız olarak bilmiyordu başka biri sanıyordu
E o zaman iyi ki reddetmiş ne diyelim. Entrikaların arasında boğulacakmış çocukcağız kabul etse 😂

E o zaman iyi ki reddetmiş ne diyelim. Entrikaların arasında boğulacakmış çocukcağız kabul etse 😂
Entrika değil
Sadece sevgilisi var mı yok mu öğrenmek adına yaptığım bir şeydi ve öğrenmek için başka bir yol da yoktu benim için
Sevgilim yok demesine güvenerek içimdekileri paylaştım zaten
İyi ki niye dediniz ki şimdi :KK43:

Entrika değil
Sadece sevgilisi var mı yok mu öğrenmek adına yaptığım bir şeydi ve öğrenmek için başka bir yol da yoktu benim için
Sevgilim yok demesine güvenerek içimdekileri paylaştım zaten
İyi ki niye dediniz ki şimdi :KK43:
Çünkü bu tip oyunlara başvuran insanların rahatsız edici olduğunu düşünüyorum. Hani konunda yazmışsın ya dürüstçe yaklaştım diye aslında en baştan dürüstçe yaklaşmamışsın.

Bir hafta önce sevgilisi olmayan insanın bir hafta sonra sevgilisi olabilir. Olmayıp yalan da söylemiş olabilir kırmamak adına. Ama zaten eski konulara bakınca olmayacak bir şeyi zorladığın belliymiş.

Sizi red etmek için sizin düşündüğünüz cümleleri kullanmak zorunda değil malum. Dürüstlük beklerdim, ilişki düşünmüyorum diyebilirdi diyorsunuz. Size ilişki düşünmediğini söylemesi de dürüstlük olmayacaktı ki! Genç bir adam neden ilişki düşünmesin aynı gün birisinden çok hoşlanır! İlişki düşünür doğal olarak Kırmadan kibarca red edilecek cümlelerden birini kullanmış. Bence dürüstlüğüne laf etmeniz, kuzmanız doğru değil. Bir cesaret göstermiş açılmışsınız o da kırmamak için bir bahane öne sürüp cevabını vermiş. Üzülmeyin bir süre sonra "birine de açıldım, adam red etti" diye gülerek anlatacağınız bir anı oluyor sadece bu. Ayrıca "sevgilim var" derken birinden etkileniyor ve zaman kolluyorsa da böyle söyleyebiliyor erkekler. Yani öyle emin olamazsınız ille de sevgilisi olmadığına. Ama sonuç değişmez

Çünkü bu tip oyunlara başvuran insanların rahatsız edici olduğunu düşünüyorum. Hani konunda yazmışsın ya dürüstçe yaklaştım diye aslında en baştan dürüstçe yaklaşmamışsın.

Bir hafta önce sevgilisi olmayan insanın bir hafta sonra sevgilisi olabilir. Olmayıp yalan da söylemiş olabilir kırmamak adına. Ama zaten eski konulara bakınca olmayacak bir şeyi zorladığın belliymiş.
İyi de hanımefendi red yedikten sonra öğrendim ki sevgilisini yokmuş bu durumda sizin dediğin şey mantık olarak devre dışı kalıyor
Ayrıca sizin bakış açınıza göre oyun olabilir ama benim niyetim belli başka yoldan öğrenemeyeceğime göre amacım da allem kullem çevirmek olmadığına göre ben bunu çevrilen entrika oyun olarak görmüyorum
Sevgilisi olduğu halde söyleseydim daha mı iyiydi?
Her şeye de yüzde yüz mantıkla yaklaşmak zorunda değilsiniz ki
Olmayacak bir şeyi zorladığınız belli dediniz ama olmasını istemiştim sadece hepsi bu Yani

Bu aşk meşk işleri ne kadar çok abartılıyor.
Adam/kadın istemiyorsa istemiyordur,sevgili var demiş,ama yokmuş,üç gün baktı sonra soğuk durdu vs.
Dışarıda o kadar çok alternatif varken emin olun kendinizi yıpratmanıza değmiyor,karşı taraf zaten çoktan kendi hayatına yönelmiş oluyor.
Gerçekten sevip sevilene kadar denemelere devam diyorum.

Günaydın herkese . Sürekli iletişimde olamayacağım, Hoşlandığım bir çocuk vardı. Hatta bana buluşma teklif etmişti. Ama kendisinden ses Seda çıkmamıştı.önceki konumda yazmıştım zaten Ben de içimdeki hisler toksik olmaya başladı, söylersem ne kaybederim vs diyerek dürüst bir şekilde içimdekileri söyledim.Olursa olur olmazsa da yoluma bakarım diye.Onu daha yakından tanımak istediğimi, birlikte zaman geçirmek istediğimi vs. Söyledim.
inanılmaz kibar olgun karşıladı ama biraz da beklenen son red yedim.
Sevgilisi olmadığını adım gibi biliyorum ama bana yalan söyledi sevgilim var dedi.
Yani evet önüme bakmalıyım, beni istemeyeni ben hiç istememeliyim
Ama şu da canımı çok sıktı: Ben karşımdaki insana düpdürüst olarak duygularımı açıyorum karşındakinden dürüstlük beklerim. Yalana ne gerek var? İlişki düşünmüyorum deseydi gayet açıklayıcı ve tatmin edici bir cevap olurdu. Ve öyle deseydi de yapışan bir tip değilim ki sevgilim var diyerek uzaklaştırmaya çalışıyor?
Red yiyince bu kadar üzüleceğimi de tahmin edemezdim garip duygular yaşıyorum bu dönemde :KK43:
Öyle işte.İçimi döküp dertleşmek istedim.

vizeden red yedin sanarak girdim uzuldum.
altı ustu adam sevgili olma şeyini reddetmiş, he olur diyip istemediğin şeylere zorlayabilirdi seni.
aşk meşk olayı hikaye, vizeden red yesen konu dert olarak görunebilirdi bana.

İyi de hanımefendi red yedikten sonra öğrendim ki sevgilisini yokmuş bu durumda sizin dediğin şey mantık olarak devre dışı kalıyor
Ayrıca sizin bakış açınıza göre oyun olabilir ama benim niyetim belli başka yoldan öğrenemeyeceğime göre amacım da allem kullem çevirmek olmadığına göre ben bunu çevrilen entrika oyun olarak görmüyorum
Sevgilisi olduğu halde söyleseydim daha mı iyiydi?
Her şeye de yüzde yüz mantıkla yaklaşmak zorunda değilsiniz ki
Olmayacak bir şeyi zorladığınız belli dediniz ama olmasını istemiştim sadece hepsi bu Yani
Bi karar mı versen acaba? Adama açılmadan önce mi fake hesapla vs. öğrendin sevgilisi olmadığını açıldıktan ve reddedildikten sonra mı? Aynı mesajında ikisini birden yazmışsın çünkü. İkisini birden yaptıysan da oha diyorum, sağlamasını mı alıyorsun 😂

belki sevdiği, aklında olan biri vardır.
dürüst davransa diye takılacak bir şey yok. dışarıdan bakınca biri yok gibi gözükebilir ama gönül bağladığı biri olabilir.
beklediği biri olabilir.
ayrıldığı ama unutmadığı biri olabilir.
ona açılan bir kadına da tüm bu detayları vermek zorunda değil zaten.
sonuçta kibar davranmış ayrıca bu durumu kullanmaya kalkmamış.
takılacak bir şey yok adamla ilgili.
senin duyguların bitmemiş olabilir ama bu da sadece seni bağlar.

sana karşı bir şeyler hissetmiyorum deyip üzmekten daha kolay olur diye demiştir belki de, yani belki de aksine sen daha az üzül diye böyle bir şey demiştir...
ama her türlü sonuç değişmiyor tabi ki, boşver düşünme ve yoluna bak...

X