Reflüye basit denenmiş çözüm

sssp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2013
1.602
771
2 senedir yoğun reflü hastasıydım ilaçlar kullandım geçti fakat tekrar başladı böle gel zmn git zmn herşeyi denedm bi türlü tamamen geçiremedim.ağızda bir koku midede yanma...neyse öle böle 2 sene belki daha fazla zaman geçti.2 sene önce bi arkadaşım zeytn çekrdeği yut demişti,denemedm hiç unuttum gitti.internette dolaşırken bu refliye çözüm aramak için aaaa bi baktım bizim zeytn çekirdiği.neyse işte midede erimio falan filanda yazı yok hastalığımı geçirdi diede yazıo.bi deneym dedm en kötü midem delinir ameliyatlık olurum hazır elleri değmişken beni reflüden de kurtarırlar dedm.düşünün o derece bıkmştım artık.aldım 4 tane zeytn çekirdeğini yuttum ilk gün bişii farkettm hani yarı yarıya gçti gibi ama yok ya bu kdr etkili olamaz bana öle gelio dedim.aradan 1 hafta geçti maaşallah hastalığımın yzde 90ı gitti.belki daha fazla.şimdi 2 tane içiorum daha sora bi taneye düşürücem.ama bunu yaparkn mesela kuzenim 2 tane içtimi yanma acı oluo 1 tane içio o yzden.yani 1 taneyle başlayın bakın bakalım.1 tanede geçirir sonuçta.bunun yanında şimdi mide koruyucuyada başlııcam ki tekrarlamasın.işte böle herkese bol şifalar:)

X