Regl 3 gün geçti 4. Gün kahverengi leke lütfen yardım

BaharDarcan48

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2021
1.765
1.062
Normalde bu ay adet olunca aşılama olacaktım ama benim 3 gün geçti bugün 4. Gün leke oldu kahverengi peçete ile sildiğimde devamı gelmedi sizce devamı gelip adet mi olurum yoksa yerleşme mi bilemedim doktoruma yazdım beta hcg ver dedi bakalım akşam vercem

Normalde bu ay adet olunca aşılama olacaktım ama benim 3 gün geçti bugün 4. Gün leke oldu kahverengi peçete ile sildiğimde devamı gelmedi sizce devamı gelip adet mi olurum yoksa yerleşme mi bilemedim doktoruma yazdım beta hcg ver dedi bakalım akşam vercem
Benimde adetim gecikti ve kahverengi akıntı geldi sizin sonucunuz ne oldu gebe misiniz?

Benimde adetim gecikti ve kahverengi akıntı geldi sizin sonucunuz ne oldu gebe misiniz?
Adet oldum 5 gün geçikti 6.gün adet oldum ama tuhaf bi adet geçiriyorum ilk iki gün yoğundu 4. Gün hiç bi şekilde akıntı olmadı ne kahverengi ne kan ben de her halde bitti diye ilişkiye bile girdim bugün 5 . Gün çok az kan geldi sonra kahverengi damla damla gelmeye başladı anlamadım gitti bu ay Kİ adet eylül 17 de hsg çekindim bunlar onun etkisi mi acaba ama hsg de normal temiz çıktı Kİ

X