Regl 6 gün geçti silik çizgi hamile olabilir miyim?

buseng

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2022
89
33
28
Selamlar kızlar,

Pcos var minik kistlerim 😢 Ocak ayından önce zor adet oluyordum tarlusal kullandım 6-7 aydır düzenli adet oluyorum bu ay adetim 6 gün gecikti bugün öğlen test yaptım sizce sonuç nedir? Silik çıktı kistlerden dolayı mı yine gecikmem sizce hamile olabilir miyim? Adet olacak gibi kasık ağrıları giriyor ara ara. Yarın kan vermeye gitmeyi düşünüyorum. Fikir verir misiniz?

Teşekkürler.♥️

Eklentiler

• 3ED4DAAB-3C42-4A44-9980-9F2F24FAB769.jpeg
    3ED4DAAB-3C42-4A44-9980-9F2F24FAB769.jpeg
    109,9 KB · Görüntüleme: 227
  • 27DE436B-AED8-4C5B-A098-67B07C37C8AC.jpeg
    27DE436B-AED8-4C5B-A098-67B07C37C8AC.jpeg
    96,6 KB · Görüntüleme: 244
Son düzenleme:
Selamlar kızlar,

Pcos var minik kistlerim 😢 Ocak ayından önce zor adet oluyordum tarlusal kullandım 6-7 aydır düzenli adet oluyorum bu ay adetim 6 gün gecikti bugün öğlen test yaptım sizce sonuç nedir? Silik çıktı kistlerden dolayı mı yine gecikmem sizce hamile olabilir miyim? Yarın kan vermeye gitmeyi düşünüyorum. Fikir verir misiniz?

Teşekkürler.♥️
Pozitif görünüyor canım

Testin pozitif canım zaten çoğunlukla kıpkırmızı çizgi gözükmez bu sekilde gayet yeterli bir an önce kan verip bize de haber ver 🥰

Testin pozitif canım zaten çoğunlukla kıpkırmızı çizgi gözükmez bu sekilde gayet yeterli bir an önce kan verip bize de haber ver 🥰
Yaaa ama ara ara sancılar hariç bir belirti olmaması normal dimi sonuçta daha miniciktir var ise hormonlar tam artmamıştır kistten dolayı gecikti diye düşünüp çok umutlanmak istemiyorum testler hatalı olabilir diyorlar eşim çok istiyor ilk bebeğimiz olacak inşallah yarın kan vermeye gideceğim ilk işim çok heyecanlıyım 🥰🤲🏻

Yaaa ama ara ara sancılar hariç bir belirti olmaması normal dimi sonuçta daha miniciktir var ise hormonlar tam artmamıştır kistten dolayı gecikti diye düşünüp çok umutlanmak istemiyorum testler hatalı olabilir diyorlar eşim çok istiyor ilk bebeğimiz olacak inşallah yarın kan vermeye gideceğim ilk işim çok heyecanlıyım 🥰🤲🏻
Regl olacak gibi belirtiler yaşayabilirsin bu aralar göğüs hassasiyeti adet olacakmışsin gibi sancılar benim hiç bulantim olmadı kızım olacak darısı başına inşallah 🤲🏼

Regl olacak gibi belirtiler yaşayabilirsin bu aralar göğüs hassasiyeti adet olacakmışsin gibi sancılar benim hiç bulantim olmadı kızım olacak darısı başına inşallah 🤲🏼
Sağlıkla kucağınıza alın inşallah darısı tüm isteyenlere 🤲🏻🧡 6 gün gecikmeden sonra regl olmam inşallah yarın güzel haberler alırım 🙏🏻

X