Regl 7 gün gecikti ama testim negatif

Meraklihatunnn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2021
1.029
1.019
Kızlar pko luyum ama regl tatihim bu kadar gecikmez hiç. 7 gün gecti testlerim negatif dr 10. Gune kadar bekleyelim dedi. Hiçbir belirtim yok. Sizin basiniza böyle baştan negatif çıkan ama sonra pozitif olan bi durum geldi mi. Yani hala ümit var mı sizce

Evet benim kanda negatif çıktı. Adet olmam gereken günde idrar testi yaptım pozitifti. Geç döllenme olabilir.

Kızlar pko luyum ama regl tatihim bu kadar gecikmez hiç. 7 gün gecti testlerim negatif dr 10. Gune kadar bekleyelim dedi. Hiçbir belirtim yok. Sizin basiniza böyle baştan negatif çıkan ama sonra pozitif olan bi durum geldi mi. Yani hala ümit var mı sizce
Canım bende beş gün olacak bugünle birlikte gecikti. Testler negatif sadece birinde hayalet çizgi oldu. Gidip kan verdim hcg 2.39 çıktı. Hâlâ tık yok. Ama sabaha karşı bembe iki damla akıntı geldi. Karnım ağrıyor hasta olacak gibi kalkıp yürüyorum adet kanaması da olmadı . Yani bir anlam veremiyorum ya

Canım bende beş gün olacak bugünle birlikte gecikti. Testler negatif sadece birinde hayalet çizgi oldu. Gidip kan verdim hcg 2.39 çıktı. Hâlâ tık yok. Ama sabaha karşı bembe iki damla akıntı geldi. Karnım ağrıyor hasta olacak gibi kalkıp yürüyorum adet kanaması da olmadı . Yani bir anlam veremiyorum ya
Belki degeriniz yükselir umut kesmemek lazim

Kızlar regl oldunuz mu ? Benimde son adetim 15 nisan. Hala olmadım. 17 mayısta kan verdim 1.20 çıktı. Acaba yükselir mi

Merhaba aynı şeyi bende yaşıyorum reglim 11 gün gecikti tarlusal kullandım gecikmenin 1. Günü 9. Gününde sadece kan geldi ve en sonki nişanlımla cinsel ilişkim 25 gün önceydi daha çok erken hamile kalmak istemiyorum adetimin 5. Son gününde doğum kontrol hapınada başlamıştım ve ondan önceki ayda kullanıp 15 gün kullanmamıştım napıcam bilmiyorum randevum var 3 gün sonra inşallah gebe çıkmam 1 ay oldu son ilişkim test de yaptım 6 tane negatif sancım var ara ara gebe olsam şimdiye kadar çıkardı dimi lütfen cevap yazarsanız sevinirim
Benimde en son ilişkim 25 gün önceydi bugün 12. Günüm gecikmemin napıcam bilmiyorum testler negatif

Kızlar regl oldunuz mu ? Benimde son adetim 15 nisan. Hala olmadım. 17 mayısta kan verdim 1.20 çıktı. Acaba yükselir mi
Konu açılalı çok olmuş ama bende aynı durumdayım. 28 nisan son regl tarihim. 26 mayısta olmam gerekiyordu hala olmadım. 27 mayısta kan verdim 1.20 çıktı. Geç döllenmeden şüpheleniyorum bekliyorum henüz adet olmadım. Testi tekrarladınız mı

Konu açılalı çok olmuş ama bende aynı durumdayım. 28 nisan son regl tarihim. 26 mayısta olmam gerekiyordu hala olmadım. 27 mayısta kan verdim 1.20 çıktı. Geç döllenmeden şüpheleniyorum bekliyorum henüz adet olmadım. Testi tekrarladınız mı
Bende henüz olmadım. Tekrarlamak için biraz daha bekliyorum. Erkense diye

X