Regl bittiği gün yumurtladım galiba🤭

Dilhansah

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2019
896
862
Merhaba arkadaşlar. Benim reglim 8 gün sürüyor ve bugün de 8. Gündü ovulasyon testini yapmaya da hep o gün başlarım. Bugün yaptım ve şokk oldum pik görünüyordu inanmadım tekrar yaptım yine pik hatta daha koyu çıktı (alttaki). Fotoğrafları ekliyorum. Geçen ay 17. Günde yumurtlamıştım. Gerçekten test olmasa nasıl bilicez ki ben tam reglim geçmemiştir diye ilişki bile düşünmüyodum😅 başına gelen var mı?

Eklentiler

• 2EB70ED2-5249-4D09-8AED-056DB61E884A.jpeg
    2EB70ED2-5249-4D09-8AED-056DB61E884A.jpeg
    108,5 KB · Görüntüleme: 130

Citemik

Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2020
232
170
32
Benim de oldu biara. Bazen ayda iki kez yumurtlama olabilir yazıyordu. Gerçi ona rağmen olmadi hala ama🤭

Dilhansah

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2019
896
862
Benim de oldu biara. Bazen ayda iki kez yumurtlama olabilir yazıyordu. Gerçi ona rağmen olmadi hala ama🤭
2 yıldır deniyorum iki düşüğüm var. İlk defa bu durumla karşılaştım daha önce bu testlerden çok kullandım ama ümit oldu içimde. Tutar inşaallah🌼 size de en yakın zamanda rabbim nasip etsin

Citemik

Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2020
232
170
32
2 yıldır deniyorum iki düşüğüm var. İlk defa bu durumla karşılaştım daha önce bu testlerden çok kullandım ama ümit oldu içimde. Tutar inşaallah🌼 size de en yakın zamanda rabbim nasip etsin
Biz de 1bucuk sene oldu. Ama dusuk falan yaşamadım hiç yani hiç olmadı gebelik. Allah aynı acıyı yaşatmasın bir daha insallah siz de saglikla kucağınıza alirsiniz😊😊

Halfteacher

Yeniden başlayanlar için umut ve sabır günleri 🕊
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2020
2.471
3.070
Merhaba arkadaşlar. Benim reglim 8 gün sürüyor ve bugün de 8. Gündü ovulasyon testini yapmaya da hep o gün başlarım. Bugün yaptım ve şokk oldum pik görünüyordu inanmadım tekrar yaptım yine pik hatta daha koyu çıktı (alttaki). Fotoğrafları ekliyorum. Geçen ay 17. Günde yumurtlamıştım. Gerçekten test olmasa nasıl bilicez ki ben tam reglim geçmemiştir diye ilişki bile düşünmüyodum😅 başına gelen var mı?
Üstüne görme de yaşıyor olabilirsiniz. Yine de bi gebelik testi yapın derim. Örneklerini gördük burda çünkü. En hayırlı zamanda nasip etsin rabbim 🙏

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-03-2022

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 119 gün kaldı.

Seks hayatınız etkilenebilir. Baba bebeğinize veya size zarar verme korkusuna kapılabilir. Hamilelik boyunca daha fazla seks arzusu veya cinsel dürtü düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Seks, sevgi dolu bir ilişkinin parçası olduğundan dolayı hamilelik sırasında seks teşvik edilmelidir. Tabiki komplikasyonlar, vajinal kanama ve sıvı kayıpları gibi durumlarda, ayrıca ikiz veya çoğul gebelik durumlarında seksden kaçınmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Birgaripanne

Sevda kalptendir.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2018
5.005
12.605
Ogluma oyle gebe kaldim ben

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 42 Kg. ile 56 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 150 cm. Başlangıç Kilom :81 Kg. Şimdiki Kilom :78 Kg.

Birgaripanne

Sevda kalptendir.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2018
5.005
12.605
Herseyin hayirlisi

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 42 Kg. ile 56 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 150 cm. Başlangıç Kilom :81 Kg. Şimdiki Kilom :78 Kg.