Gebeliğe Hazırlık Regl bittiği gün yumurtladım galiba🤭

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ama ben inanamıyorum o kadar kan nereye gitti
Belki de yaşadığınız regl değil de kanama alanından kaynaklı Bi şeydir ben geçen sene Bi hamilelik yaşadım 8. Hafta dediğiniz gibi olmuştu 5. Ayda doğum oldu ama bu gebeliğimde çok sürpriz oldu İnş sizinde vardır Allah acısını göstermesin 🤲

Belki de yaşadığınız regl değil de kanama alanından kaynaklı Bi şeydir ben geçen sene Bi hamilelik yaşadım 8. Hafta dediğiniz gibi olmuştu 5. Ayda doğum oldu ama bu gebeliğimde çok sürpriz oldu İnş sizinde vardır Allah acısını göstermesin 🤲
Ben normal regl günümde regl oldum ilginç olan o ve tam sürmesi gerektiği gün kadar sürdü. İnşaallah her şey yolundadır. Rabbim sizinde sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

Merhaba arkadaşlar. Benim reglim 8 gün sürüyor ve bugün de 8. Gündü ovulasyon testini yapmaya da hep o gün başlarım. Bugün yaptım ve şokk oldum pik görünüyordu inanmadım tekrar yaptım yine pik hatta daha koyu çıktı (alttaki). Fotoğrafları ekliyorum. Geçen ay 17. Günde yumurtlamıştım. Gerçekten test olmasa nasıl bilicez ki ben tam reglim geçmemiştir diye ilişki bile düşünmüyodum😅 başına gelen var mı?
Aslinda erken yumurtlamak da çok iyi degil. Çunki yalnizca yumurtanin çatlamasiyla iş bitmiyor onemli olam rahim duvarinin kalinlaşmasi. Sen yine de testle takip et. Koyu çizgi oldukda değerlendir. Belki ikisi de tutar ne guzel olur

105.8 😍
Kızlar hamileyimmmmmm❤️
Siz beni yönlendirmeseniz test yapmazdım bu sabah. Allah razı olsun❤️❤️
Ay ben çok şaşırdım ayrıca çok sevindim hayırlı olsun rabbim sağlıcakla ilerletsin . Ama beni bilgilendirir misin canım regl dan önce test yapmismiydin ne gibi belirtiler vardi bide regl yoğunmuydu

Ay ben çok şaşırdım ayrıca çok sevindim hayırlı olsun rabbim sağlıcakla ilerletsin . Ama beni bilgilendirir misin canım regl dan önce test yapmismiydin ne gibi belirtiler vardi bide regl yoğunmuydu
Reglden önce test yapmıştım negatifti. 17. Gün yumurtlama 21.gün çatlama görmüştüm. Regle yakın göğüs ağrısı bel ağrısı kasık ağrısı hepsi olmuştu regl olunca geçmişti şuan kasıklarımda bir sızıldama var sadece diğer belirtilerin hiç biri yok. Reglim de gayet normal regldi yoğun ve pıhtılı. Doktorum üstüne görme olmuş onun miktarı herkeste farklı oluyor dedi

Reglden önce test yapmıştım negatifti. 17. Gün yumurtlama 21.gün çatlama görmüştüm. Regle yakın göğüs ağrısı bel ağrısı kasık ağrısı hepsi olmuştu regl olunca geçmişti şuan kasıklarımda bir sızıldama var sadece diğer belirtilerin hiç biri yok. Reglim de gayet normal regldi yoğun ve pıhtılı. Doktorum üstüne görme olmuş onun miktarı herkeste farklı oluyor dedi
Ay aynı benimki gibi ve pihtili geçiyor belirtilerde regl olunca geçti ama adetten önce çok yoğun ağrılarım vardı bel ağrısı ve sol kasık ağrısı 🤣🤣 yine bı ümit diyeyim peki sizin iki adet tarihiniz ne kadar gün ?

105.8 😍
Kızlar hamileyimmmmmm❤️
Siz beni yönlendirmeseniz test yapmazdım bu sabah. Allah razı olsun❤️❤️
Gözün aydın canım inş sağlıklı bi gebelik olur bu sefer ki kimseye evlat acısı göstermesin gördükçe duydukça mucizelere inanıyoruz artık Allah büyük umudu kesmemek lazım

X