Regl gecikmesi ama idrar testi negatif

Miss ela

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2021
692
1.891
26
Arkadaşlar acil destek 💙 Reglim hep zamanında olur ama 3 gün gecikme yaşadım.Bu sabah idrar testi yaptım negatif çıktı ama bütün gebelik belirtilerini de yaşıyorum böyle bir durum yaşayıp gebe kalan var mı ?

Arkadaşlar acil destek 💙 Reglim hep zamanında olur ama 3 gün gecikme yaşadım.Bu sabah idrar testi yaptım negatif çıktı ama bütün gebelik belirtilerini de yaşıyorum böyle bir durum yaşayıp gebe kalan var mı ?
3 gündemi yaşıyorsunuz ?
ben ikinci ayda anca yaşamaya başlamıştım, oda miyde bulantısı sadece .. psikolojik olabilir,
kan verin...

Ben pek ihtimal vermedim. Âdet belirtileri ile karıştırıyor olabilirsiniz, psikolojik olabilir. Yine de emin olamıyorsaniz kan verin .

Erken gebelik belirtilerinden bahsediyorum arkadaşlar 🙏🏻 aşırı ağrıyan göğüsler,kasık batması ve 10 gün önce de kahverengi bir lekelenme geldi az miktarda 🤷🏻‍♀️

Çok teşekkür ederim evet pazartesi gününe kadar regl olmamış olursam ilk işim kan tahlili vermek olacak 🙏🏻

Kan ve idrar testlerim negatif çıktı arkadaşlar ama ben hala regl olmadım dün gece kahverengi akıntı oldu ve devamı gelmedi ne olacak bilemiyorum şu an 🥺

Kizlarrrrr bu testlerin kapağını kapatmadan yapınca bı değişiklik oluyor mu cevap verir misiniz

X