Regl gecikmesi

solit

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2022
5
1
30
Herkese selam 1 senelik evliyim daha birkaç aydır korunmayı bıraktım ve sürekli reglim gecikmeye başladı sebebi nedir? Daha önce başına gelen var mı? Vücudum bu duruma alışık olmadığı için mi yoksa kist falan mı çok konu okudum kafam çok karıştı ayın 10unda randevum var ama belki siz de yaşamışsınızdır diye sormak istedim. Kafaya çok takmaya başladım bu durumu

Herkese selam 1 senelik evliyim daha birkaç aydır korunmayı bıraktım ve sürekli reglim gecikmeye başladı sebebi nedir? Daha önce başına gelen var mı? Vücudum bu duruma alışık olmadığı için mi yoksa kist falan mı çok konu okudum kafam çok karıştı ayın 10unda randevum var ama belki siz de yaşamışsınızdır diye sormak istedim. Kafaya çok takmaya başladım bu durumu
Kafaya takmanız stres yapmanız bile gecikmeye neden olabilir muayene olup dediğiniz gibi kist vb yoksa tabi

Kafaya takmanız stres yapmanız bile gecikmeye neden olabilir muayene olup dediğiniz gibi kist vb yoksa tabi
Çok şey okudum biraz daha okursam kanser çıkıcam 😅😂 daha önce hiç başıma gelmedi gelse de 1 2 gün gecikirdi veya önce olurdu max. Korunmayı bıraktığımdan beri gecikmeler oluyor aslında başta kafaya takmıyordum ama sürekli böyle olunca acaba bir şey mi var diye de korkmaya başladım

Çok şey okudum biraz daha okursam kanser çıkıcam 😅😂 daha önce hiç başıma gelmedi gelse de 1 2 gün gecikirdi veya önce olurdu max. Korunmayı bıraktığımdan beri gecikmeler oluyor aslında başta kafaya takmıyordum ama sürekli böyle olunca acaba bir şey mi var diye de korkmaya başladım
Yok be o kadar okuma Bi sal kendini rahatla İlaç mı kullanıyordun korunma olarak oda etki yapmış olabilir

Bence psikolojik olarak hamile kalacağını düşünüp adetini geciktiriyosun.Kendimden biliyorum😂

Yok be o kadar okuma Bi sal kendini rahatla İlaç mı kullanıyordun korunma olarak oda etki yapmış olabilir
Hayır hiçbir şey kullanmıyorum aksine reglim gelsin diye yeşil çay içiyorum çörek otu falan yiyorum. İlaç olarak hiçbir şey kullanmıyorum

Bence psikolojik olarak hamile kalacağını düşünüp adetini geciktiriyosun.Kendimden biliyorum😂
Yaa sizin de çok gecikir miydi? Ben psikolojik olarak hep hasta mıyım sorun mu var acaba diye kafaya takıyorum. Gögsümde kist çıktığından beri bu tarz şeylerden korkuyorum aslında hamilelik de değil hastalığı çok kafaya takıyorum. Onun da payı olabilir ama çok bilgisizim hamile nasıl kalınır yumurtlama günü vs. Hep internetten kendim araştırıyorum 2 aydır randevu almaya çalışıyorum hastaneden anca alabildim doktor yoktu. Kendi kendime çok araştırma yaptım konuşabileceğim bu tarz konularda tecrübesi olan tanıdığım hiç kimse yok. Anca burdaki yazıları okuyorum. Vajinusmustum yine burda hastalığı yenenlerin tecrübelerini okudum 2 ayda kendi kendime yendim. O yüzden ben de hesap açıp burdan yazmak istedim 🥹🥹

Valla normal ilişkide sorun yok ama çocuğa karar verdikten sonra ilişkiden sonra uykum bile kaciyodu , adetime gün sayıyodum.Bi gün geciksem psikolojik olarak midem bulanıyodu.İste çok düşünmemek lazım kendimize zarar veriyoruz ama düşünmemekte elde değil çünkü istiyoruz çocuğu zor süreç zor

X