Regl, tampon lütfen bakabilirmsnz

Dilara55333

Guru
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2014
5.783
5.047
Arkadaşlar benim için dert lütfen yardımcı olabilirmsnz
konum taşınmasın
diğer taraflar da cevap alamıyorum burası kadar.

Tatile gidiyorum ve Reglim tampon aldım taktım hiç rahat değil parmağımı koydum minicik dışardaydi bu tamponun hepsimi konacak sadcee ipmi dışarıda kalacak.
Yani ya iyice itince ya içine giderse çok korkuyorum tatili iptal etme ileriye alma şansım maalesef yok çok üzgünüm resmen şuan acıdı. Çıkardım

konum taşınmasın

Tatile gidiyorum ve Reglim tampon aldım taktım hiç rahat değil parmağımı koydum minicik dışardaydi bu tamponun hepsimi konacak sadcee ipmi dışarıda kalacak.
Yani ya iyice itince ya içine giderse çok korkuyorum tatili iptal etme ileriye alma şansım maalesef yok çok üzgünüm resmen şuan acıdı. Çıkardım
Canim sadece ip kalacak dısarıda.İtebildigin kadar itmelisin hissetmemen lazim hicbir sekilde ve korkma sakın icinde kalma durumu söz konusu degil wc icin gittiginde bile ister istemez geliyor zaten asagiya..

Boyutları da var onun. Küçük boy almıştım ben bi kere çıkıyodu aptal şey =))
Her tatilde kullanırım, çünkü hep adet dönemime denk gelir
ip dışarda kalacak kendisi içerde kalacak ve kolayca düşmemeli, merak etmeyin kaçmaz

Canim sadece ip kalacak dısarıda.İtebildigin kadar itmelisin hissetmemen lazim hicbir sekilde ve korkma sakın icinde kalma durumu söz konusu degil wc icin gittiginde bile ister istemez geliyor zaten asagiya..
İtebildigim kadar iteyim anladım dışarı da hiç kalmamasu lazım ama korkuyorum ya iyice derine giderse 😪

konum taşınmasın

🤣🤣🤣5 senedir kullaniyorum hiç içeri kacmadi ..
Iyice yerlestirin ben wc de oturur vaziyette takiyorum daha rahat oluyor ve ipi disardaysa asla sorun yok iyice icinde olmasi gerekli .

İtebildigim kadar iteyim anladım dışarı da hiç kalmamasu lazım ama korkuyorum ya iyice derine giderse 😪
Asla kacmaz merak etme ben hic inmemecesine itiyorum :KK53: yine de wc de hop bakıyorum gelmis asagiya.Yaz tatillerimde hep regl olurum ben..tampona alıstım bu yüzden artik ped kullanamıyorum.Rahatligina alısınca hak vereceksin:))

İşaret parmağımla iyice itecem doğrumu ben taktım minicik dışarı da kaldı takamadm galiba
Evet isaret parmaginla itekle Tampon islanip sisecek ve ipini cektigin an pit diye cikar asla içeri kacmaz guvenle kullan .çok rahat pedler beni hep rahatsiz eder sizdirirdi ama Tampon super 4 saat de bir degistiriyorum 2 gün yogun oluyor ama sonra 5 6 saate bir degisiriyorum sizde sakin 7 saatten fazla kullanmayin.

Ilk defa geçen yaz tatilim de kullandım ben de. Ne büyük rahatlıkmış, rahat rahat denize girdim. Çok iyi itmeyince hissediyorsunuz, öteki türlü hissetmiyorsunuz. Gözünüz korkmasın.

X